Naga MarketsRonson jest spółką deweloperską realizującą projekty mieszkaniowe. Spółka szybko rozszerza geograficzny zasięg swojego działania na większe miasta Polski.

ronson w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że od listopada 2013 roku mieliśmy do czynienia z trendem spadkowym, który w końcowej fazie przekształcił się w ruch boczny. Wybicie nastąpiło na początku marca bieżącego roku i było podparte wzrostem obrotów. Patrząc z tej perspektywy, wydaje się, że kurs zmierza w pierwszej kolejności do ważnego oporu jaki wyznaczają poprzednie szczyty, a więc okolic 1,76 zł. Dopiero ewentualne wybicie tego poziomu da odpowiedź czy są szanse aby kurs powrócił w rejon szczyty z listopada 2013 roku czyli nawet 2,35 zł.

ronson d1

Wykres dzienny nie wnosi niczego nowego do analizy. Trwają bardzo dynamiczne wzrosty i wydaje się, że powinny one dotrzeć przynajmniej do wspomnianego oporu 1,76 zł. Można więc próbować kupić akcje np. w ewentualnych korektach lub czekać na wybicie oporu, co otworzyło większą przestrzeń do dalszych wzrostów.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here