Naga MarketsW związku z nadesłanym przez spółkę Ronson sprostowaniem, aktualizujemy treść dzisiejszej depeszy nt. przedsprzedaży inwestycji Grunwaldzka 240 w Poznaniu. Zmiana dotyczy terminu rozpoczęcia przedsprzedaży – będzie to koniec marca br., podczas gdy wcześniejsza informacja spółki sugerowała, że przedsprzedaż już trwa.

InvestCuffs

Poniżej zaktualizowana wersja depeszy

Te artykuły również Cię zainteresują
Warszawa, 03.03.2021 (ISBnews) – Ronson Development rozpocznie przedsprzedaż inwestycji Grunwaldzka 240 w Poznaniu, w której powstanie 70 mieszkań, pod koniec marca, podała spółka.

“Na fali sukcesu naszych poprzednich inwestycji zrealizowanych w Poznaniu, zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny projekt w tej dzielnicy” – powiedziała regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Justyna Hamrol-Wasielewska, cytowana w komunikacie.

Wcześniej deweloper realizował tu inwestycje Młody Grunwald i Grunwald2, w których wprowadzono na rynek ponad 660 mieszkań.

Grunwaldzka 240 została zaprojektowana jako inwestycja butikowa. W projekcie powstanie tylko 70 mieszkań, o metrażach od 26 do 82 m2. Przeważającą większość będą stanowić mieszkania dwupokojowe z aneksem, o metrażu 35 m2

“Otwiera to możliwości między innymi dla inwestorów, którzy znajdą w ofercie małe, kompaktowe mieszkania, do zakupu pod wynajem” – dodała Hamrol-Wasielewska.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 761 lokali, a przekazała 658. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 232,62 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here