Naga Markets



Ronson ma przedwstępną umowę nabycia działki w Warszawie za 15,9 mln zł nettoRonson Development SPV3 – spółka zależna Ronson Development – zawarła przedwstępną umowę nabycia działki w Warszawie, dzielnicy Ursynów, o powierzchni około 2,4 tys. m2 za 15,85 mln zł netto, podała spółka.

InvestCuffs

Ronson zawarł nową umowę

“Zgodnie ze wstępną oceną emitenta, na nieruchomości będzie możliwa realizacja budowy wielorodzinnego budynku mieszkaniowego wraz z parkingiem podziemnym, powierzchniami komercyjnymi i niezbędną infrastrukturą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 5,7 tys. m2 PUM oraz PUU” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują




Sprzedający może również otrzymać dodatkowe i oddzielne wynagrodzenie (również po zawarciu umowy ostatecznej) w przypadku uzyskania przez niego (i przeniesienia na spółkę) decyzji o warunkach zabudowy dla nieruchomości, pozwalającej na realizację projektu deweloperskiego o PUM wyższej niż obecnie oczekiwana przez Ronsona, dodano.

Zawarcie umowy ostatecznej nastąpi pod warunkiem ziszczenia się warunków zawieszających, w szczególności po przeprowadzeniu procesu due dilligence nieruchomości z wynikiem satysfakcjonującym dla spółki. Zawarcie umowy ostatecznej powinno nastąpić nie później niż do 15 kwietnia 2021 r.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 761 lokali, a przekazała 658. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 232,62 mln zł w 2019 r.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here