Naga MarketsBrazylijska gwiazda piłki nożnej Ronaldo de Assis Moreira – lepiej znana jako Ronaldinho – rozpoczyna nowy, ambitny projekt kryptowalutowy, którego celem jest stworzenie akademii piłkarskiej, organizowanie amatorskich meczów na całym świecie, opracowanie i obsługa platformy zakładów i rynku oraz budowa cyfrowych stadionów VR, które będą analizować umiejętności zawodników i tworzyć bazę danych do tworzenia nowych drużyn.


Pierwotnie projekt nosił nazwę World Soccer Coin jednak po nawiązaniu współpracy z gwiazdą futbolu zmieniono jego nazwę na Ronaldinho Soccer Coin. Inicjatywa ta zakłada stworzenie w ciągu trzech lat 300 obiektów na całym świecie, m.in. w krajach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

Plan działania przewiduje, że w lipcu tego roku w Azji ukończone zostaną dwa pierwsze stadiony, a ich eksploatacja rozpocznie się przed końcem roku. Utworzono również sojusz z pięcioma istniejącymi stadionami w Azji Południowo-Wschodniej. Dalszy rozwój technologii VR i usług wirtualnych ma wzmocnić eSportowy aspekt projektu. Ponadto, w marcu 2019 roku uruchomiona zostanie Akademia Ronaldinho.

Stadiony na Filipinach, w Wietnamie i Tajlandii zostaną oddane do użytku w 2019 r., a w lipcu 2019 r. w Bangkoku odbędzie się turniej eSports. Wszystkie usługi związane z zakładami, zapisem na akademię lub udziałem w eSportach na stadionie VR będą zabezpieczone technologią NEO.

“Odkąd pomyślałem o przejściu na emeryturę, zacząłem myśleć o swoim życiu po przejściu na emeryturę” – powiedział Ronaldinho o swojej decyzji i o partnerstwie w projekcie. “Pragnę w jak największym stopniu przyczyniać się do rozwoju świata” – dodał.

Ronaldinho jest jednym z najbardziej znanych sportowców. Nie jest on jednak jedyną gwiazdą futbolu czy sportu, która postanowiła promować projekty kryptowalutowe.

W grudniu ubiegłego roku do grona ambasadorów ICO dołączył Leo Mesii, który nawiązał współpracę z Sirinlabs.com. Inne ICO promował także znany i kontrowersyjny bokser, Floyd Mayweather. Projekt ten dość szybko został jednak wstrzymany, gdyż jego założyciele zostali aresztowani i oskarżeni o oszustwo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDonald Trump uderza w rynek zbóż – raport surowcowy
Następny artykułmBank realizuje zyski z części pozycji na EURPLN
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here