Naga MarketsBoombit LogoSpółka największych zawirowań po IPO – spółka BoomBit SA po raz kolejny pokazuje, że do stabilizacji cen jeszcze daleko. Ostatnie ruchu ku górze, odrabiające stworzony dołek sugerowały możliwość ataku 26 zł za akcje, jednak jak się okazuje, to jeszcze nie jest odpowiedni moment na dobieranie pozycji. Zdaje się, że dopiero zakres 19 – 21 zł może okazać się najlepszymi poziomami. Czas obserwować wykres w kontekście możliwego odreagowania. 


Podczas czwartkowej sesji handlowej na GPW widać, że sceptycyzm powrócił. Choć trudno się dziwić, kiedy główne rynki światowe podczas ostatnich dwóch sesji handlowych spadają na łeb na szyję. W tym wypadku również odbija się to na rodzimym rynku, a opisywana niedawno spółka tworząca gry mobilne – BoomBit SA ponownie spada do okolic najniższego poziomu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ostatnie trzy sesje stały pod znakiem konsolidacji na spółce, zaraz po dniu wybronienia wykresu z poziomu 20 zł za akcję pod poziom 24 zł. Jednak po kilkudniowym paśmie konsolidacyjnym wykres ponownie spada testując poziomy 21 złotych. W tym momencie ciężko mówić o pozytywnej wymowie – jednak wolumen otwarcia rynku sprawia, że nadzieja na ponowną obronę nadal jest obecna. Największy obrót od 17 maja wskazuje, że spółka może zostać wybronione podczas dzisiejszej sesji.

wykres BBTA D1 30.05.2019
BBTA D1 30.05.2019

W dalszym ciągu jednak tak długo, jak długo spółka nie znajdzie się powyżej ceny 24 złotych za akcje nie powinno mówić się o sentymencie powrotu wiary w odbicie cen. Tak przynajmniej powinno postrzegać się spółkę w konserwatywnych założeniach. Biorąc jednak pod uwagę bardziej elastyczne podejście można spróbować wyznaczyć strefę do re-akumulacji akcji spółki celem 26 – 27 zł za akcje. Wówczas, aby to się opłacało strefa do ponownego podbierania pozycji musiałby znajdować się w zakresie 19 – 21 zł. Wówczas SL stanowiłoby zejście poniżej 18 zł a cena docelowa 26 – 27 jak zostało to już wspomniane.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here