Naga Markets

Zachowanie higieny i bezpieczeństwa w szkołach i przedszkolach to podstawa. Elementy wyposażenia muszą być zatem: trwałe, solidne i nieskomplikowane w konserwacji. Coraz częściej w szkołach zamiast firan pojawiają się duże rolety lub plisy. Sala lekcyjna to miejsce, które w krótkiej chwili może stać się salą kinową, miejscem do przeprowadzenia eksperymentu czy w przypadku maluchów, tradycyjnej przedszkolnej drzemki.

Rolety do szkół i przedszkoli

Nowoczesne szkoły różnego stopnia i profilu, bardzo często korzystają z urządzeń typu projektory multimedialne, tablice interaktywne oraz monitory szkolnych komputerów. W celu komfortowego odbioru istnieje potrzeba zasłonięcia często bardzo dużych okien. Szerokie i długie rolety posiadają swoją wagę, zatem wymagają wykonania na bazie montażu inwazyjnego, który zapewni dobre utrzymanie rolety we właściwym miejscu.

Rolety przykręcane do ściany lub do sufitu, to rolety wolno wiszące: https://rolety.eu/pl/14-roleta-wolnowiszaca Uczniowie oraz dzieci w wieku przedszkolnym często dość energicznie poruszające się w swoich salach lekcyjnych powinny być otoczone elementami eliminującymi ryzyko szarpnięcia rolety i jej zerwania. Na eliminowanie niebezpiecznych sytuacji składają się tak ważne elementy jak: solidne przykręcenie za pomocą wkrętów metalowych uchwytów rolety czy napinacz łańcuszka, który utrzymuje pętlę w bliskim ułożeniu rolety likwidując zagrożenie zaplątania i uduszenia.

W zależności od umiejscowienia okien oraz przeznaczenia sal roleta może tylko osłaniać przed oślepiającym słońcem, całkowicie zaciemniać lub tworzyć przesłonę na zasadzie panelu firanowego. Oferta tkanin do rolet jest tak bogata że każdy może dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb danego pomieszczania. Jeśli poświęcisz kilka minut na zapoznanie się z instrukcją pomiaru kupisz prosto od producenta sporo przy tym oszczędzając. Sklepy internetowe producentów rolet, to gwarancja dostępności, jakości wykonania, a co równie ważne krótkiego czasu oczekiwania na przesyłkę.

Artykuł partnera

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here