Naga MarketsGościem Adama Raka na antenie Comparic24.TV był Albert Rokicki, prezes Rock Invest oraz autor poczytnego wśród inwestorów detalicznych bloga longterm.pl. W trakcie rozmowy poruszał temat między innymi spółek gamingowych, które GPW silniej promuje w ramach nowego indeksu WIG.Games. Zdaniem Rokickiego, te nadal mają przed sobą ogromny potencjał i nadal mogą generować wysokie stopy zwrotu.


“Nie traktuje giełdy jak kasyna, gdzie można wygrać coś w jeden dzień” 

Kurz po szczycie Invest Cuffs nie opadł jeszcze do końca. Okazuje się, że nasz gość również był obecny na tej konferencji. Jak relacjonuje, skala tego przedsięwzięcia była według niego monumentalna i godna podziwu. Ale uczestniczył tam nie tylko jako zwykły odwiedzający, bo przeprowadził także debatę z Polskimi spółkami gamingowymi, w której uczestniczyło kilkaset osób. To ogromny dowód na coraz większe zainteresowanie ludzi Polskim sektorem spółek gamingowych.
I to właśnie głównie wokół Polskich spółek gamingowych skupiała się zaprezentowana poniżej rozmowa. Jak uważa Albert Rokicki, są to firmy, na których z całą pewnością można w przyszłości polegać patrząc w kontekście zarobku. Wyniki kluczowych polskich spółek gamingowych obecnych na giełdzie mogą to potwierdzić. Co prawda nie jest rozsądne porównywać amerykańskiego sektora z polskimi spółkami gamingowymi, ale mimo wszystko mamy z czego być dumni.
Tytuły takie jak „Wiedźmin 3”, „Dying Light” czy „House Flipper” z powodzeniem zdobywają uznanie wśród graczy na całym świecie. Jak rozpoznać spółkę która będzie liderem hossy? Co należy zrobić aby być w stanie samemu zdefiniować taką spółkę? Na te, i więcej pytań znajdziesz odpowiedź oglądając cały odcinek do czego bardzo gorąco zachęcamy!

Albert “Longterm” Rokicki, Inwestor indywidualny

Albert Rokicki SIIInwestor z 17-letnim doświadczeniem, twórca bloga inwestycyjnego Longterm.pl, poświęconego długoterminowemu inwestowaniu na polskiej giełdzie. Autor książki “Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk” PWN 2017, wielokrotny prelegent na konferencjach organizowanych przez SII – “WallStreet” i “Profesjonalny Inwestor”, prowadzi swój własny, autorski program na antenie Inwestorzy.tv – “Pytania do Longterma”. Zwolennik analizy fundamentalnej, stosuje metody selekcji spółek Warrena Buffetta i Philipa Fishera. Co kwartał publikuje raport z analizami najlepszych, jego zdaniem, 15 spółek z polskiej giełdy, prowadzi publiczny portfel spółek prowzrostowych tygodnia oraz portfel akcji dywidendowych, mający horyzont 30-letni z myślą o zabezpieczeniu emerytury. Regularnie pisze artykuły do Equity Magazine oraz Trendu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here