Naga Markets24 lutego 2020 roku nastąpiła pierwsza paniczna sesja, kiedy WIG20 stracił ponad 4% w ślad za praktycznie wszystkimi rynkami giełdowymi na świecie. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się głównym indeksom giełdowym i surowcom oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Które spółki z GPW w ciągu ostatniego roku zarobił, a które stracił najwięcej?
  • Jak zachowały się najsłabsze spółki w ostatnim roku, które ostatecznie straciły najwięcej?
  • Jak wygląda aktualna sytuacja na głównych indeksach akcyjnych, ropie, złocie i innych surowcach?

Te artykuły również Cię zainteresują
WIG20 boryka się z wzrostami. S&P 500 dużo wyżej niż przed pandemią

Miniony rok był niesamowity, wzloty i upadki (lub zadziwiający ich brak) były powodem ogromnego wzrostu zainteresowania giełdą. Zmienność dawała możliwość ogromnych zarobków ale także zwiększyła ryzyko podejmowanych decyzji. Po roku czasu oceniamy jakie spółki zachowały się bardzo dobrze i skorzystały z nadarzającej się okazji do zwiększenia skali swojej działalności.

Mija rocznica paniki na globalnych rynkach akcyjnych. Co ciekawe lockdown w Polsce pojawił się w samym dołku giełdy. Zazwyczaj tak się dzieje, że ruch pojawia się na giełdzie, a dopiero potem inwestorzy poznają konkretne informacje dotyczące działań rządu. Rynek najpierw dyskontuje przyszłość, a sprzedaje fakty. To piękny wymiar tego w jaki sposób giełda uwzględnia w cenach przyszłe zdarzenia – oznajmił prowadzący.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here