Naga Marketsroger verCEO Bitcoin.com, Roger Ver, nazywany z powodu swojego długiego stażu na rynku kryptowalut “Bitcoinowym Jezusem”, przygotowuje się do uruchomienia własnej giełdy cyfrowych walut.


Roger Ver powiedział Bloombergowi w wywiadzie udzielonym na Malcie, że aby osiągnąć swoją pełną wizję, uzyska pomoc od innych partnerów. Jak przyznaje chce “stworzyć platformę” [wymiany], ale nie ujawnił  jeszcze całkowitej wartości inwestycji lub fundatorów giełdy.

Giełda marzeń

“Jeśli sami ją zbudujemy, możemy to zrobić naprawdę, naprawdę tanio i otrzymamy dokładnie to, czego chcemy.”- twierdzi Ver.

Prezes Bitcoin.com nie ujawnia jednak, jakie dokładnie kryptowaluty i waluty fiducjarne będą dostępne na jego platformie. Wspomniał tylko, że to Bitcoin Cash (co nie powinno nikogo dziwić) będzie podstawową walutą wymiany. Ver był bowiem od początku bardziej optymistyczny w kwestii Bitcoin Cash niż jakakolwiek persona rynku. Powiedział, że zamierza przekształcić fork bitcoina w zaufaną, globalną walutę o szerokim zastosowaniu.

Roger Ver: to Bitcoin Cash jest prawdziwym bitcoinem!

Bitcoin Cash to kryptowaluta, która powstała po forku “zwykłego” bitcoina. Jej autorami są “zbuntowani” programiści, którzy zdecydowali się na dodanie ulepszeń w sieci najstarszej waluty opartej na blockchainie w ubiegłym roku.

Tymczasem interesujące będzie to, w jaki sposób firma wykorzysta i uruchomi nową platformę dla użytkowników swojej witryny internetowej skoncentrowanej na bitcoinach. Jak twierdzi “Jezus”:

“Giełda zostanie oparta na Bitcoin.com, więc będziemy mieć tysiące lub dziesiątki tysięcy nowych użytkowników każdego dnia.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

W ciągu ostatniego roku Bitcoin.com (jak niemal wszystkie strony dot. kryptowalut) cieszyło się codziennie ogromną liczbą odwiedzin. Oczywiście rozczarowujące wyniki cenowe rynków kryptowalut w ostatnich miesiącach prawdopodobnie zniechęciły wielu entuzjastów, co zapewne przełożyło się negatywnie na ruch internetowy. Powstanie nowej platformy handlowej powiązanej z portalem informacyjnym może być jednak dobrym posunięciem biznesowym na okres przyszłej bańki. Z podobnego rozwiązania zaczyna korzystać coraz więcej firm kryptowalutowych, które w ten sposób oferują swoim klientom nie tylko waluty cyfrowe, ale też szybki dostęp do newsów z całego rynku, które mogą mieć wpływ na cenę krypto-aktywów. Z polskich platform na taki zabieg zadecydował się Bitmarket.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here