Naga MarketsRoger Ver, popularnie nazywany „Bitcoin Jesus”, rozdaje swoim fanom na Facebooku kryptowalutę Bitcoin Cash o wartości 5 USD. Guru BTC promował Bitcoin Cash, mówiąc, że w przyszłości jego cena może wzrosnąć o ponad 90.000%.

Obecnie Bitcoin Cash jest czwartą co do wielkości cyfrową monetą pod względem kapitalizacji rynkowej (ponad 5 mld dolarów), a jej cena rynkowa przekracza 292 USD. Były CEO Bitcoin.com powiedział, że BCH o wartości 5 USD nie jest dalekie od tego, by kiedyś być wartym 5000 USD.

Bitcoin Cash dla każdego

Ver dodał, że włączy także swoich przyjaciół spoza Facebooka do swojego filantropijnego rozkręcania Bitcoin Cash jako cyfrowego aktywa. Zamiast 5 USD, Ver udostępni im BCH o wartości 1 USD, pod warunkiem, że podadzą swoje adresy w sekcji komentarzy do jego posta na Facebooku.

Entuzjasta kryptowalut czerpie przyjemność z tego doświadczenia jako przewagi konkurencyjnej w swoich eskapadach marketingowych. Ver twierdzi, że jego zaangażowanie w kryptowaluty sięga czasów, gdy Bitcoin był kosztował mniej niż dolara; w zasadzie, kiedy zaprojektowano BTC.

Od czasu publikacji swojego zobowiązania na Facebooku, prezent Vera spowodował falę komentarzy pod jego postem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że dzisiejsze 291 dolarów za jednego BCH, może wynieść przyszłości 292.000 dolarów według procentowych statystyk wzrostu, które podał “Bitcoin Jesus”.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Długoterminowa strategia Bitcoin Cash

Na początku tego roku, Roger Ver stwierdził, że Bitcoin Cash ma długoterminowe cele, a jego perspektywy są lepsze niż dla Bitcoina (BTC). Zwrócił on uwagę, że BCH był aktywniej handlowany w porównaniu do Bitcoina. Według tej koncepcji przyspieszona zostałaby jego adopcja przez większą liczbę użytkowników w przyszłości.

Ponadto, Ver podkreślił niektóre z konkurencyjnych cech BCH, takich jak „self-custodial blind escrow”, który minimalizuje sztuczki z KYC i AML dla klientów. Wydajność platformy w zakresie transakcji i kosztów jest znacznie wyższa niż w przypadku Bitcoina i ma bardziej skalowalny ekosystem. Są to jedne z przewag konkurencyjnych, które wspierały ruchy rynkowe Vera w chińskiej przestrzeni kryptograficznej i udaną walkę z Bitcoin SV należącego do Craiga Wrighta.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here