Naga Marketsroger verPrezes Bitcoin.com, Roger Ver, wezwał rządy do natychmiastowego odmrożenia gospodarki, ze względu na wolność gospodarczą i osobistą.

  • Roger Ver jest zdania, że musimy szybko odmrozić globalną gospodarkę.
  • Jego zdaniem przez lockdown umrze więcej osób, niż przez koronawirusa.

Skończmy z lockdownem!

Przemawiając podczas Virtual Blockchain Week, prezes Bitcoin.com Roger Ver (znany również jako „Bitcoin Jesus”) wezwał rządy na całym świecie do natychmiastowego zakończenia wymuszonego lockdownu, który wynika z pandemii koronawirusa. Jego zdaniem narusza on wolność gospodarczą i osobistą.

Te artykuły również Cię zainteresują
Myślę, że blokada musi dobiec końca, właśnie teraz, dzisiaj – powiedział.

Ver dołącza tym samym do innej znanej postaci z rynku nowych technologii, Elona Muska z Tesli, który wzywa do położenia kresu blokadzie gospodarczej. W środę Musk nazwał przedłużanie blokady zjawiskiem „faszystowskim” i dodał, że jest oburzony tym, że „przymusowo uwięziono ludzi w ich domach niezgodnie z wszystkimi ich prawami zawartymi w konstytucyji”.

Ver rozmawiał z Cointelegraph bezpośrednio po wygłoszeniu prezentacji, w której omówił, w jaki sposób waluty cyfrowe mogą pomóc w zwiększeniu wolności gospodarczej na świecie.

Jeśli jesteś zamknięty, nie możesz iść do pracy, nie możesz żyć swoim życiem, nie możesz iść do sklepu, nie możesz zrobić rzeczy, które musisz zrobić. Jest to absolutnie ważne nie tylko dla wolności gospodarczej, ale ogólnie dla wolności osobistej – powiedział. – To naprawdę frustrujące, jak wielu ludzi milczy na ten temat, wiesz, to szalone pozbawienie wolności ludzi na całej planecie – dodał.

Roger Ver: przez to wszystko umrze jeszcze więcej osób niż przez chorobę

On sam nie ma też wątpliwości, że przez to wszystko umrze jeszcze więcej ludzi. Chodzi mu o dalsze ekonomiczne konsekwencje blokady.

Ekonomiczne konsekwencje tego światowego zamknięcia gospodarki spowodują śmierć znacznie większej liczby ludzi niż z powodu samego koronawirusa – powiedział.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here