Naga MarketsGrupa Robyg zakontraktowała 1 401 lokali netto w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu oraz podpisała 1 893 umowy deweloperskie w okresie I-III kw. 2002 r. W tym czasie grupa przekazała 874 lokali, podał Robyg.

Robyg skutecznie realizuje swoje zadania

“Trzeci kwartał przyniósł odbudowę na rynku mieszkaniowym – mamy obecnie ponad 6 500 lokali w budowie i wierzymy, że 2020 rok zakończymy zadowalającą kontraktacją oraz wysokim poziomem uznań w przychodach – zgodnie z założeniami na poziomie około 3 000 lokali. Intensywnie rozwijamy naszą ofertę sprzedażową i wprowadzamy kolejne inwestycje we wszystkich miastach, w których działamy – pomimo wolniejszych procedur administracyjnych, na które nadal ma wpływ pandemia COVID-19. Dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb klientów – wprowadzając lokale z dużymi tarasami lub ogródkami” – powiedział wiceprezes Eyal Keltsh, cytowany w komunikacie.

Wyjaśnił, że biura sprzedaży i pracownicy biurowi wdrożyli procedury zabezpieczające, pozwalające na nieprzerwany, bezpieczny kontakt z klientami – zarówno osobisty, jak i zdalny. Budynki grupy są już przystosowane do ochrony przed COVID-19 – z łatwymi przyciskami dotykowymi i bezpiecznym dostępem do pomieszczeń.

“Klienci Grupy Robyg bardzo często kupują też mieszkania w celach inwestycyjnych – praktycznie na każdym osiedlu dokonujemy takich transakcji. Wynika to z faktu, że mieszkania na wynajem – poza dobrą relacją ceny do jakości – muszą mieć atrakcyjną lokalizację, dobrą komunikację z innymi częściami miast i zapewnioną strefę usługową. Wszystkie osiedla Grupy Robyg spełniają te wymagania, stąd duża popularność naszych lokali w charakterze inwestycji. Warto jednak zwrócić uwagę na inny trend – mikroapartamenty, które mogą przynieść wysoką stopę zwrotu przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Robyg także wprowadził taką inwestycję do oferty – przygotowujemy ponadto dodatkową opcję pełnego zarządzania najmem, z której nasi klienci będą mogli skorzystać” – dodał wiceprezes.

Te artykuły również Cię zainteresują

Potencjał sprzedażowy na kolejne kwartały Robyg ocenia jako wysoki – obecnie w ofercie znajduje się ponad 1 700 lokali, a zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie około 17 500 mieszkań. Grupa Robyg ma obecnie w budowie ponad 6 500 mieszkań – wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramami, podkreślono w materiale.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here