Naga MarketsRobyg wprowadził do sprzedaży 94 lokale w ramach etapu E os. Modern CityWarszawa, 17.08.2021 (ISBnews) – Robyg wprowadził do sprzedaży 94 mieszkania w ramach etapu E osiedla Modern City na warszawskim Bemowie, podała spółka. Modern City obejmie łącznie ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów.

„Warszawa Bemowo to obecnie najbardziej innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica stolicy. W ramach projektu Modern City powstanie łącznie ok. 800 funkcjonalnych apartamentów i mieszkań na sprzedaż. Do mieszkań przynależeć będą duże balkony, loggie lub ogródki. […] Każde mieszkanie, bez dodatkowych opłat, zostanie wyposażone w system Smart House firmy Keemple. Inwestycja ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę miejską i doskonałą lokalizację – tylko 200 m od planowanej stacji metra. W okolicy znajdują się liczne szkoły, sklepy i centra handlowe” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robygu Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple, który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30%. Ponadto na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, dodatkowo zaprojektowano atrakcyjne tereny zielone oraz ekstensywne zielone dachy budynków, wskazano w materiale.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here