Naga Markets

Robyg wprowadził do sprzedaży 66 lokali w kolejnym etapie os. Modern City w WarszawieWarszawa, 06.09.2022 (ISBnews) – Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 66 mieszkań w ramach kolejnego etapu osiedla Modern City na warszawskim Bemowie, podała spółka. Modern City obejmie łącznie ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów.

“W tym roku klienci oczekują jeszcze lepiej zaprojektowanych mieszkań, dostosowanych do oczekiwań. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, a lokale szybko się sprzedają – także w wyniku ograniczonej podaży na rynku. Systematycznie wprowadzamy nowe inwestycje i kolejne etapy do sprzedaży. Warszawa Bemowo to obecnie najbardziej innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica stolicy. To tu zlokalizowana jest inwestycja Robyg Modern City Bemowo. W ramach projektu powstanie łącznie ok. 800 funkcjonalnych apartamentów – obecnie w sprzedaży jest dostępnych 66 lokali” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2021 r. Robyg podpisał 4 308 umów deweloperskich i przedwstępnych.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułErbud: Portfel zleceń będzie się kurczyć, przychody pozostaną stabilne
Następny artykułErbud rozpocznie produkcję drewnianych modułowych na przełomie 2022/2023 r.
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here