Naga MarketsRobyg wprowadził do sprzedaży 137 mieszkań w ramach os. Początek PiątkowoWarszawa, 04.10.2021 (ISBnews) – Robyg wprowadził do sprzedaży 137 mieszkań w ramach osiedla Początek Piątkowo w Poznaniu, podała spółka. Składać się będzie ono z kilkuset mieszkań w ramach kilku etapów. Robyg planuje zakończenie prac budowlanych w ramach pierwszego budynku w II kwartale 2023 roku.

Pierwszy budynek, który wchodzi do sprzedaży, będzie mieć 14 pięter i 137 mieszkań – od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. W pierwszym etapie metraże kształtować się będą od 25 do 102 m3, podano.Poznań to kolejny rynek, na którym Robyg planuje długoterminowo budować swoją pozycję – obok Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

„Rozpoczęcie sprzedaży w Poznaniu to ważny moment w historii naszej firmy. Robyg jest jednym z największych polskich deweloperów, ale nadal rozwijamy swoją działalność oraz pracujemy nad zwiększeniem swojego udziału w rynku. W najbliższym czasie planujemy uruchomić realizację kolejnych dwóch inwestycji na terenie Poznania, m.in. osiedla na terenie Ostrowa Tumskiego” – powiedział wiceprezes Robyga Artur Ceglarz, cytowany w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.

(ISBnews)

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here