Naga MarketsRobyg wprowadził do oferty 93 mieszkania w ramach V etapu osiedla Życzliwa PragaWarszawa, 11.08.2021 (ISBnews) – Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży V etap inwestycji Osiedla Życzliwa Praga. W ofercie jest kolejna pula 93 mieszkań o metrażach od 35 m2 do 89 m2, podała spółka. Budowa rozpocznie się jeszcze w sierpniu bieżącego roku, a mieszkania będą gotowe na koniec 2022 roku. Łącznie na Osiedlu Życzliwa Praga powstanie 800 mieszkań.

„Robyg ma w warszawskiej ofercie szeroki wachlarz lokali w metrażach od 19 do 120 m2 i systematycznie rozbudowujemy możliwości sprzedażowe. Zainteresowanie klientów jest bardzo duże – dlatego intensywnie zwiększamy bank ziemi. Podwyższyliśmy prognozy sprzedaży na ten rok i planujemy skokowe zwiększenie działalności i cały czas szukamy nowych gruntów. Sytuacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce jest bardzo obiecująca – zakładamy stały wzrost popytu przez kilka najbliższych lat. Jesteśmy naprawdę dobrze zabezpieczeni – obecnie Robyg ma zasoby gruntów dające potencjał sprzedażowy nawet na 22 000 lokali. Zauważamy większe zainteresowanie osiedlami położonymi blisko zieleni, w spokojnych okolicach – jak na przykład Osiedle Życzliwa Praga” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robygu Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator medical akcję | livechat akcje prognozy | sp 500 notowania | pkobp giełda | kurs franka | najniższy kurs liry tureckiej | 11bit kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here