Naga MarketsRobyg otrzymał pozwolenie na budowę 9. i 10. etapu inwestycji Osiedla Życzliwa Praga w Warszawie, podała spółka. Jednocześnie wprowadził do oferty 87 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 57 m2. Budowa rozpocznie się w II kwartale 2021 roku.

Łącznie na Osiedlu Życzliwa Praga powstanie 800 mieszkań, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“W Warszawie zanotowaliśmy istotny wzrost popytu na mieszkania w 2021 roku. Szczególnie poszukiwane są osiedla w cichych, spokojnych dzielnicach, blisko obrzeży – ale z dobrą komunikacją z centrum. Bliski Tarchomin spełnia wszystkie te wymagania. Osiedle Życzliwa Praga to jeden z naszych hitów sprzedażowych. Jest świetnie zlokalizowane, realizowane wśród zieleni, w niskiej zabudowie i ma atrakcyjne elementy dodatkowe – zarówno w zakresie zagospodarowania terenu, części rekreacyjnych, placów zabaw dla dzieci oraz ekologicznych rozwiązań technologicznych” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robygu Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here