Naga MarketsGrupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 158 apartamentów na osiedlu Nadmotławie Apartments w Gdańsku. Oferta obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 27 do 131 m2, podała spółka. Ceny za m2 rozpoczynają się od 11 500 zł.

“Na rynku trójmiejskim w dalszym ciągu istnieje duży deficyt apartamentów premium – tego typu inwestycje muszą wyróżniać się przede wszystkim świetną lokalizacją, niesztampowym projektem oraz designem, a także wysokim standardem i dodatkowymi udogodnieniami, które nie są dostępne w standardowych ofertach deweloperów. Nadmotławie Apartments cieszy się olbrzymim zainteresowaniem klientów z całej Polski – co pokazuje, jak duży potencjał dla rynku kryje się w tego rodzaju inwestycjach w Trójmieście” – powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku Anna Wojciechowska, cytowana w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here