Naga MarketsGrupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 152 mieszkania w ramach IV etapu inwestycji Mój Ursus, podała spółka. Docelowo inwestycje realizowane przez Robyg na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3 000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym.

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 152 mieszkania w ramach IV etapu inwestycji Mój Ursus

“Mój Ursus to inwestycja, w której notujemy bardzo duże zainteresowanie klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap osiedla – oferujemy tu cały przekrój mieszkań – małe, o które klienci ostatnio pytają coraz częściej, a także mieszkania z ogródkami i tarasami. Każde mieszkanie w Robyg ma balkon, a także bezpłatny system Smart House. Od czerwca notujemy rosnącą liczbę potencjalnych klientów, istotnie zwiększyła się też liczba podpisywanych umów. Widzimy powrót do sytuacji sprzed pandemii” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robygu Joanna Chojecka.

Ceny lokali zaczynają się od 7 999 zł, dostępna jest pełna gama metraży od 30 m2, podano w materiale.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Wyraźnie zwiększa się udział klientów kupujących mieszkania za gotówkę oraz traktujących nieruchomość jako inwestycję. Z pewnością jest to związane z niskimi stopami procentowymi i słabością rynków finansowych. Inwestycja w mieszkanie ma atrakcyjną stopę zwrotu i jest bardzo stabilna, a przy tym przynosi długoterminowy dochód. Osoby inwestujące w mieszkania najczęściej mają sprecyzowane wymagania dotyczące lokalizacji osiedla i świetnej komunikacji z centrum miasta, zwracają też uwagę na rozwiązania ekologiczne i technologiczne oraz bezpieczeństwo mieszkania. To elementy, które są bardzo dobrze dopracowane w każdym projekcie Robyg” – dodała Chojecka.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here