Naga MarketsRobyg wprowadził do oferty 131 lokali w ramach II etapu os. Royal ResidenceWarszawa, 24.11.2021 (ISBnews) – Robyg wprowadził do sprzedaży 131 lokali o metrażach od 25 do 137 m2 w ramach II etapu osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. Łącznie powstanie tu 1 600 lokali.

“Ponad 130 apartamentów w pierwszym etapie Royal Residence sprzedało się w rekordowym tempie. Dlatego już teraz wprowadzamy do oferty kolejny etap tej wyjątkowej inwestycji. Bardzo mocno postawiliśmy na kwestie ekologiczne, które są dostępne na naszym osiedlu bez dodatkowych dopłat. Oferujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. fotowoltaikę, system Smart House firmy Keemple, a do 2024 roku planujemy całkowite przejście na energię pochodzącą z odnawialnych źródeł w procesie budowalnym. […] Royal Residence to ostatnie takie miejsce w Wilanowie – projekt wyjątkowy zarówno pod względem lokalizacji, rozmachu i jakości. Będzie to osiedle pełne nowoczesnych udogodnień, zieleni, z bliskością natury – a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum Warszawy” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2020 r. Robyg zakontraktował 2 567 lokali.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest blika | pkobp akcje | bitcoin | akcje benefit | kghm akcje kupno | kurs dolar | najniższy kurs hrywny |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here