Naga MarketsRobyg wprowadza do oferty 103 mieszkania w inwestycji Życzliwa Praga w WarszawieGrupa Robyg wprowadza do sprzedaży 103 mieszkania w 3. etapie inwestycji Życzliwa Praga w Warszawie, podał deweloper.

Robyg z dobrą kondycją pomimo epidemii koronawirusa

“Druga fala epidemii nie osłabiła jak dotąd popytu na mieszkania – wręcz przeciwnie, notujemy nawet więcej zapytań od potencjalnych klientów. Podobnie budowy – wszystkie realizujemy zgodnie z harmonogramami, bez żadnych przestojów. Oczywiście pracujemy zgodnie ze standardami GIS – zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę przed COVID-19 dla naszych klientów, pracowników i partnerów. Ponadto dokonaliśmy zakupu nowych gruntów w tym roku i planujemy uruchamianie kolejnych inwestycji, jak również etapów w już realizowanych projektach. Ze względu na popyt przyspieszyliśmy niektóre realizacje – latem zaproponowaliśmy klientom nowy etap Osiedla Życzliwa Praga, a obecnie uzupełniamy ofertę o kolejny – bliźniaczy budynek, o podobnej kubaturze i funkcjonalności” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Osiedle Życzliwa Praga jest świetnie zlokalizowane – można stąd łatwo i szybko dojechać do każdej dzielnicy Warszawy, w pobliżu jest bogata infrastruktura publiczna i tereny zielone. Najważniejsze są jednak projekty i rozwiązania technologiczne na osiedlach Robyg – fotowoltaika, oświetlenie LED w częściach wspólnych, bezpłatny system Smart House oraz tarasy lub balkony w każdym mieszkaniu, ogródki, dobrze zaprojektowana zieleń, place zabaw i wysokiej jakości przestrzenie wspólne. To przewagi Robyg, które są bardzo ważne dla klientów przy podejmowaniu decyzji” – dodała dyrektor.

3 etap osiedla Życzliwa Praga to bliźniaczy budynek do 4. etapu osiedla. W ofercie będą kolejne 103 lokale z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Budynek będzie miał także dwukondygnacyjny garaż. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2021 roku, podano również.

Osiedle Życzliwa Praga jest zlokalizowane na bliskim Tarchominie – u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here