Naga MarketsGrupa Robyg sfinalizowała transakcję zakupu gruntu na warszawskiej Pradze, w sąsiedztwie osiedla Praga Arte. Powierzchnia nieruchomości wynosi 0,7 ha i umożliwia realizację 190 mieszkań, łącznie 9300 PUM, podała spółka. Robyg buduje obecnie w ramach Praga Arte łącznie 246 lokali w metrażach od 31 do 93 m2.

Grupa Robyg sfinalizowała transakcję zakupu gruntu na warszawskiej Pradze

“Nowy trend – praca zdalna jako standard i więcej dostępnych środków finansowych na rynku, które mogą zostać przeznaczone na inwestycje w nieruchomości – pozwalają nam wierzyć, że nie będziemy obserwować spadku cen mieszkań na rynku. Dlatego nie wstrzymujemy nowych projektów – wręcz przeciwnie – będziemy z pewnością rozglądać się za okazjami inwestycyjnymi. Mamy zabezpieczone środki finansowe na dalszy rozwój – jesteśmy zainteresowani zakupami ziemi i cały czas prowadzimy działania w tych obszarach” – powiedział wiceprezes Robyga Eyal Keltsh, cytowany w komunikacie.

Potencjał sprzedażowy spółki na kolejne kwartały jest wysoki – obecnie w ofercie znajduje się ponad 1 500 lokali, a zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie około 17 500 mieszkań. Grupa Robyg ma obecnie w budowie ponad 5 000 mieszkań – wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramami. Grupa rozbudowała swój potencjał sprzedażowy o kolejne 800 lokali, finalizując umowę zakupu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, które od wielu dekad prowadzi działalność deweloperską we Wrocławiu, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here