Naga MarketsGrupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę Modern Space R w warszawskich Włochach, podała spółka. Obejmie on 189 lokali. Budowa rozpocznie się w sierpniu 2020, a zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2022.

W 2 budynkach Modern Space znajdą się 402 lokale o metrażach od 17 do 39 m2. Na parterze planowane są lokale usługowe i sklepy, a na pierwszym piętrze przestrzeń przeznaczona m.in. na Centrum Medyczne, podano.

“Notujemy rosnące zainteresowanie klientów, którzy szukają mieszkań jako opcji inwestycyjnych. Lokowanie kapitału w nieruchomości daje obecnie znacznie wyższe stopy zwrotu niż lokaty bankowe czy na rynku kapitałowym. Obserwujemy, że pewna nadpłynność gotówki na rynku jest przekierowana właśnie na inwestycje w mieszkania – także przez cudzoziemców. Mikroapartamenty Modern Space to nasza nowość i najbardziej poszukiwana powierzchnia mieszkaniowa w stolicy. Mają doskonałą lokalizację – blisko centrum, z wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych. To także świetna inwestycja – mały metraż pozwala na wysokie stopy zwrotu. Apartamenty można kupić i wynająć w opcji krótko i długoterminowej – a zarządzanie wynajmem prowadzić samodzielnie lub powierzyć profesjonalnemu operatorowi” – powiedziała dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Był notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2010 r. do 2018 r. W 2019 r. Robyg zakontraktował ok. 2 570 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here