Naga MarketsRobot Squad Simulator X już dostępny na Xbox OneNa konsolach Xbox One jest już dostępny Robot Squad Simulator X, w którym można wcielić się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych. Wydana przez Ultimate Games S.A. gra pojawiła się w cyfrowej dystrybucji 1 maja br. Wydawca potwierdza też, że szykuje kolejne premiery na Xbox One. Lista obejmuje m.in. Ultimate Fishing Simulator, Demolish & Build, Car Mechanic Simulator Classic oraz Bug Academy.

Robot Squad Simulator X dostępny na Xbox One

Za wydanie Robot Squad Simulator X odpowiada polska firma Ultimate Games S.A., która w ubiegłym roku przygotowała także konwersję tego znanego z PC tytułu na Nintendo Switch. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Microsoft Store) ustalono na 1 maja 2020 r.
Robot Squad Simulator X to tytuł stworzony na bazie symulatora studia Bit Golem, który wydano wcześniej na PC. Gracz wciela się w dowódcę elitarnej jednostki specjalnej robotów taktycznych, mierzącego się z zadaniami w ekstremalnie trudnych oraz niebezpiecznych warunkach. To zadania, w których jedynym wyjściem jest użycie wyspecjalizowanych, zdalnie sterowanych robotów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na graczy czeka łącznie 8 misji szkoleniowych i 16 misji fabularnych. Poszczególne misje mają różny charakter – np. ratunkowy, szpiegowski czy militarny. W Robot Squad Simulator X można korzystać z 4 różnych robotów (2 lądowe, powietrzny i podwodny). Dla każdego z nich przygotowano ulepszenia oraz możliwość wyposażania w dodatkowe akcesoria.
„Robot Squad Simulator X to kolejny, po Selma and the Wisp, tytuł, który wydajemy na Xbox One. Gra jest oparta na znanym z PC symulatorze i oczywiście została odpowiednio dostosowana do specyfiki sprzętu Microsoftu. Obecnie pracujemy również nad kolejnymi ciekawymi propozycjami dla posiadaczy konsol Xbox One” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

W planie wydawniczym Ultimate Games S.A. na kolejne miesiące jest wydanie następnych gier na Xbox One. Na liście znajdują się głównie popularne symulatory (Ultimate Fishing Simulator, Demolish & Build i Car Mechanic Simulator Classic), ale też wysoko oceniana zręcznościówka Bug Academy. Dokładne daty premier tych gier na Xbox One zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrump oskarża Chiny o koronawirusa. USA chcą “pociągnięcia do odpowiedzialności”
Następny artykułGrupa Polsat ma przedwstępną umowę nabycia Grupy Interia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here