Naga Markets

Robinhood przedstawiający siebie, jako najlepszą aplikację do inwestycji coraz bardziej zagłębia się w świat kryptowalut, ogłaszając, że buduje samodzielny, niepowierniczy portfel, który da klientom pełną kontrolę nad ich aktywami kryptowalutowymi.

Robinhood zrewolucjonizuje rynek kryptowalut?  

Firma jest obecnie w trakcie wprowadzania portfeli kryptowalutowych. Nowy produkt ma być podobny do produktów skupionych na Web3, takich jak MetaMask i Coinbase Wallet, które dają użytkownikom pełną kontrolę, ale także wymagają od nich zarządzania własnymi kluczami prywatnymi.Jednymi z głównych wyzwań, które platforma stawia przed sobą jest stworzenie intuicyjnego interfejsu. Ponadto, Robinhood pracuje nad zapewnieniem “barier ochronnych” dla nowych użytkowników, którzy są bardziej narażeni na utratę swoich środków z powodu braku znajomości przechowywania kluczy prywatnych i innych elementów korzystania z Web3.

Takie cechy projektu mogą pomóc Robinhoodowi wyróżnić się na tle MetaMask, który jest powszechnie używany, ale jego interfejs jest postrzegany przez wielu jako niezgrabny.

Według firmy, nadchodzący portfel pozwoli użytkownikom “handlować i wymieniać kryptowaluty bez opłat sieciowych”, uzyskać dostęp do usług DeFi i przechowywać NFT.

– Handluj i wymieniaj kryptowaluty. Bez opłat sieciowych – wskazano w klipie promującym nadchodzący portfel

Na razie nie jest jasne, w jaki sposób Robinhood chce to osiągnąć, biorąc pod uwagę, że w przypadku blockchainu Ethereum, użytkownicy zazwyczaj muszą ponosić znaczne opłaty aby ich transakcja została przetworzona.

NED

W odpowiedzi na pytanie, czy plan Robinhooda dotyczący braku opłat opiera się na nadchodzącym przejściu Ethereum na sieć proof-of-stake (gdzie opłaty będą znacznie niższe), rzecznik prasowy odpowiedział, iż istnieje wiele rozwiązań, aby zrealizować tę wizję i jesteśmy podekscytowani, aby pokazać wszystkim, jak zamierzamy to zrobić.

Robinhood twierdzi, że planuje wypuścić wersje beta portfela latem tego roku, a następnie udostępnić je na szeroką skalę do końca roku.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: santander kurs | ccc giełda | giełda stalprodukt | prognoza dolar | ciech akcje kupno | kurs lewa w kantorach | kęty akcje opinie | akcje wirtualna polska |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułSiła złotego na tle lokalnych walut. Dalsze spadki USD/PLN i EUR/PLN
Następny artykułMłodzi inwestują na giełdzie oglądając Netflixa lub z pubu, pokazuje badanie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here