Naga MarketsRobert Kiyosaki od bogatego do biednego ojca. Firma popularnego autora bankrutujeAmerykański autor poradników finansowych, Robert Kiyosaki, złożył wniosek o bankructwo swojej spółki. Powodem takiego stanu rzeczy był nakaz sądowy, orzekający o należności 24 mln USD na rzecz jednego z partnerów biznesowych. Robert Kiyosaki jest amerykańskim autorem książek oraz poradników finansowych.

  • Kiyosaki ogłasza bankructwo swojej firmy. 
  • Sąd nakazał mu zapłatę 24 mln USD na rzecz Learning Annex. 
  • Jego najpopularniejsza książka z 1997 r. sprzedała się w 26 mln egzemplarzy. 

Zobacz również: Komputronik lepiej poradził sobie z pandemią COVID-19 niż oczekiwał

Rich Global LCC jest winna 24 mln USD firmie Learning Annex

Robert Kiyosaki, pochodzący z Hawajów przedsiębiorca, zyskał sławę wśród inwestorów za sprawą historii o dwóch ojcach, których rzekomo posiadał. Jeden z nich: “biedny ojciec” był wykształconym wykładowcą na uniwersytecie, który mimo stałej pracy i płacy, zmagał się z problemami finansowymi. Drugi – “bogaty ojciec” propagował zdobycie właściwej wiedzy finansowej jako klucza do pomnażania własnego majątku. To nie człowiek ma pracować dla pieniędzy, a pieniądze dla człowieka – mówił.

Kiyosaki w 1997 roku napisał książkę, której tematem byli opisani wyżej dwaj ojcowie. Zatytułował ją: “Bogaty ojciec, biedny ojciec“. W ciągu 23 lat, stała się ona bestsellerem, a jej sprzedaż szacuje się na 26 milionów egzemplarzy. To ona była początkiem twórczości biznesmena, która pozwoliła mu zbudować majątek sięgający 80 mln dolarów.

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

W osiągnięciu tego sukcesu, bardzo pomogła mu firma Billa Zankera, która współorganizowała wystąpienia autora. Robert Kiyosaki jest winny Learning Annex – bo o tej firmie mowa 24 mln USD, które stanowią procent od zysków Hawajczyka. Co ciekawe, bankructwo dotyczy jedynie spółki Rich Global, a sam prywatny majątek Kiyyosakiego pozostanie nienaruszony.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here