Naga MarketsRobert Kiyosaki: dziś liczy się tylko złoto, srebro i bitcoinPopularny autor książek o sukcesie zawodowym Robert Kiyosaki przyznał, że wciąż inwestuje w złoto, srebro i bitcoiny, ponieważ nie ufa rządowi USA. Dodaje, że takie inwestycje mogą być przyszłością finansów.

  • Autor książek motywacyjnych jest zdania, że dziś warto inwestować głównie w złoto, srebro i kryptowaluty.
  • Uważa też, że nie należy ufać rządowi USA.

Robert Kiyosaki: dziś liczy się głównie bitcoin

W wywiadzie udzielonym Anthony’emu Pompliano Robert Kiyosaki przyznał, w co teraz inwestuje.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jako staruszkowi zajęło mi trochę czasu, aby dostać się na rynek [kryptowalut], ale teraz je skupuję – powiedział Kiyosaki. Autor przewidział przy okazji, że cena jednego bitcoin (BTC) osiągnie 75 000 USD w ciągu trzech lat.

– Myślę, że ważne jest, szczególnie dla starych facetów, takich jak ja, aby zrozumieć świat kryptowalut – mówi. Dodał, że rynki nieruchomości czy złota to stare rynki.

Skupuj złoto i BTC

Prognozy Kiyosaki’ego pojawiają się, gdy złoto osiągnęło niedawno najwyższą cenę od prawie dekady. Miało to miejsce na początku lipca, gdy jedna uncja kosztowała ponad 1800 USD. Wszystko to jest spowodowane zapewne obawami inwestorów, którzy boją się o to, co czeka gospodarkę w przyszłości w związku z pandemią i kryzysem. Dodajmy, że Fed nadal drukuje pieniądze na potęgę. Do tego dochodzą ujemne lub zerowe stopy proc., co skłoniło wielu inwestorów do poszukiwania alternatyw.

Warto dodać, że niektórzy znani probitcoinowi inwestorzy zaczęli jednak chłodniej spoglądać na BTC. Michael Novogratz zalecił, aby nie wkładać większości swoich środków w kryptowaluty.

Wydaje mi się, że bitcoin jest lepszy od złota, ale powiedziałbym ludziom, aby mieli o wiele mniej bitcoinów niż mają złota, ale tylko ze względu na zmienność – tłumaczył niedawno w mediach.

Dziś za 1 uncję złota płaci się 1 800 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here