Naga MarketsRoad Studio szykuje się do debiutu na rynku NewConnectProducent i wydawca gier związanych z tematyką drogi i podróży, czyli Road Studio już za tydzień rozpocznie publiczną ofertę akcji nowej emisji o wartości 2 mln zł. Studio deklaruje, że będzie to ostatnia emisja akcji przed debiutem na rynku NewConnect, który może mieć miejsce jeszcze w 2021 r. Oferta akcji będzie podzielona na dwie transze.

Road Studio przygotowuje się do rozpoczęcia oferty publicznej akcji

Pierwsza rozpocznie się 9 lutego br. i będzie skierowana m.in. do inwestorów instytucjonalnych. Druga transza, której warunki będą prezentowane na Crowdconnect.pl, rozpocznie się 16 lutego br. i będzie dostępna dla wszystkich inwestorów. Firmą pośredniczącą w procesie oferowania akcji będzie Dom Maklerski INC.

Te artykuły również Cię zainteresują
Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Studio aktualnie prowadzi zaawansowane prace nad dwoma pierwszymi tytułami z serii Truck oraz Motorcycle. Alaskan Truck Simulator pozwoli wcielić się w kierowcę tira przemierzającego dzikie i niebezpieczne tereny Alaski. Z kolei American Motorcycle Simulator umożliwi wskoczenie na motocykl i przemierzenie legendarnej “Route 66”, na której czekać będzie wiele wyzwań, przeciwności, oraz rozmaitych przygód. Na obie produkcje czeka prawie 200 tys. użytkowników platformy Steam.

– Cieszymy się, że po kilku miesiącach przygotowań możemy dać inwestorom zainwestować w naszą Spółkę po raz kolejny. Dzięki środkom pozyskanym w ramach drugiej rundy finansowania zamierzamy zrealizować prace nad kolejnymi 5 grami z serii „Truck” oraz „Motorcycle”. Ponadto, aby proces produkcji przebiegał jeszcze sprawniej, poszerzamy zespół o kolejnych specjalistów z zakresu designu i kodowania. Przygotowujemy się również do publikacji dema Alaskan Truck Simulator – komentuje Maciej Nowak, prezes Road Studio.

W ramach I transzy rozpoczynającej się 9 lutego br. Road Studio zamierza pozyskać do 1 mln zł. Natomiast 16 lutego br. akcje Spółki będą mogli nabyć wszyscy inwestorzy indywidualni w ramach II transzy, na warunkach, które będą zaprezentowane na platformie Crowdconnect.pl. W ramach II transzy Spółka planuje zgromadzić pozostały 1 mln zł. Pozyskane środki pozwolą studiu sfinalizować prace nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Road Studio deklaruje, że zakończenie rundy finansowania pozwoli jej na rozpoczęcie procesu wprowadzenia wyemitowanych akcji na rynek NewConnect. Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie tego procesu jest INC.

Chcemy dać naszym nowym inwestorom komfort szybkiego debiutu na giełdzie i uwolnienia wartości Road Studio, dlatego zaraz po zakończeniu II rundy finansowania rozpoczniemy proces wejścia na NewConnect. Naszym doradcą będzie Grupa INC, która wesprze nas w przygotowaniu Dokumentu Informacyjnego oraz w kontakcie z GPW. Naszym planem jest debiut jeszcze w tym roku – dodaje Maciej Nowak, prezes Road Studio.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp500 | kurs euro wykres | prognozy kryptowalut | kurs funt | usd prognoza |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here