Naga MarketsProducent i wydawca gier związanych z tematyką drogi i podróży, czyli Road Studio prowadzi obecnie crowdfundingową publiczną ofertę akcji nowej emisji o wartości 2 mln zł, od wtorku 16 lutego 2021 roku udostępniając je również inwestorom indywidualnym. Studio deklaruje, że będzie to ostatnia emisja akcji przed debiutem na rynku NewConnect, który może mieć miejsce jeszcze w 2021 r. W związku z drugą transzą emisji Marcin Podlacki z Comparic24.tv gościł w studiu prezesa spółki, Macieja Nowaka.

  • Pierwsza emisja rozpoczęła się 9 lutego br. i jest skierowana m.in. do inwestorów instytucjonalnych.
  • Druga transza startuje 16 lutego br. i jest dostępna dla wszystkich inwestorów. Firmą pośredniczącą w procesie oferowania akcji został Dom Maklerski INC. Szczegóły dostępne na platformie CrowdConnect
  • Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata

Te artykuły również Cię zainteresują
Road Studio otwiera crowdfunding dla inwestorów indywidualnych

Studio aktualnie prowadzi zaawansowane prace nad dwoma pierwszymi tytułami z serii Truck oraz Motorcycle. Alaskan Truck Simulator pozwoli wcielić się w kierowcę tira przemierzającego dzikie i niebezpieczne tereny Alaski. Z kolei American Motorcycle Simulator umożliwi wskoczenie na motocykl i przemierzenie legendarnej “Route 66”, na której czekać będzie wiele wyzwań, przeciwności, oraz rozmaitych przygód. Na obie produkcje czeka prawie 200 tys. użytkowników platformy Steam.

– Cieszymy się, że po kilku miesiącach przygotowań możemy dać inwestorom zainwestować w naszą Spółkę po raz kolejny. Dzięki środkom pozyskanym w ramach drugiej rundy finansowania zamierzamy zrealizować prace nad kolejnymi 5 grami z serii „Truck” oraz „Motorcycle”. Ponadto, aby proces produkcji przebiegał jeszcze sprawniej, poszerzamy zespół o kolejnych specjalistów z zakresu designu i kodowania. Przygotowujemy się również do publikacji dema Alaskan Truck Simulator – komentuje Maciej Nowak, prezes Road Studio.

W ramach II transzy Spółka planuje zgromadzić dodatkowy 1 mln zł. Pozyskane środki pozwolą studiu sfinalizować prace nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Road Studio deklaruje, że zakończenie rundy finansowania pozwoli jej na rozpoczęcie procesu wprowadzenia wyemitowanych akcji na rynek NewConnect. Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie tego procesu jest INC.

Zapisy na akcje przyjmowane są bezpośrednio przez spółkę. INC nie jest zaangażowany w proces przyjmowania przez Road Studio zapisów na akcje. W celu złożenia zapisu na akcje i ich opłacenia inwestor musi przejść na dedykowaną do tego stronę prowadzoną przez spółkę, która została zabezpieczona certyfikatem SSL. Płatności obsługiwane są przez Tpay – markę należącą do KIP S.A., posiadającą licencję krajowej instytucji płatniczej wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp500 | kurs euro wykres | prognozy kryptowalut | kurs funt | usd prognoza |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here