Naga Markets

Road Studio: Demo gry Alaskan Truck Simulator trafi na targi E3Road Studio S.A., notowana na NewConnect spółka z Rodziny Movie Games, produkująca gry o tematyce drogi i podróży, ma przyjemność poinformować, że publiczne demo oczekiwanej gry symulacyjnej Alaskan Truck Simulator będzie mieć premierę podczas targów E3, największej na świecie imprezy tego typu. Gra będzie częścią prezentacji Future Games Show. Działania marketingowe organizuje wydawca Movie Games S.A.

Road Studio zaprezentuje demo gry Alaskan Truck Simulator na targach E3

Alaskan Truck Simulator to wzbudzająca duże zainteresowanie społeczności graczy gra symulująca życie kierowcy ciężarówki w trudnych warunkach pięknej Alaski. Tytuł wyróżnia nacisk nie tylko na prowadzenie pojazdu, ale także na survival. Gracz może opuścić ciężarówkę, ma swoją bazę operacyjną, odwiedza sklepy, stacje benzynowe, musi jeść i odpoczywać.– Demo jest konstruowane w taki sposób, aby wyraźnie uwidocznić różnice pomiędzy naszą grą a tytułami konkurencji i zachęcić do wypróbowania pełnej wersji gry. Mechaniki czy obszary, które jeszcze nie będą dostępne dla gracza, zostaną zajawione jako dostępne w pełnej wersji. Wierzymy, że ta filozofia konstruowania dem pozwoli nam wyróżnić się w świadomości graczy. Oczywiście w tym momencie skupiamy się na tym, aby demo prezentowało najwyższą jakość – mówi Maciej Nowak Prezes Road Studio.

– E3 zapewnia dotarcie do milionów graczy i możemy spodziewać się znaczącego wzrostu wishlisty, zwłaszcza w połączeniu z grywalnym demem. Do tego czasu nasi obserwujący mogą liczyć na stały dopływ świeżych informacji ze studia, wywiady z twórcami, prezentacje różnych aspektów gry, np. zaawansowanej fizyki. Alaskan Truck Simulator zrodził się z pasji i to właśnie to wygenerowało wokół niego duże zainteresowanie. Jest dla nas bardzo ważne, aby nie utracić pierwiastka humanizmu i bezpośredniości w komunikacji z graczami – mówi Piotr Gnyp, CMO Movie Games, wydawcy gry odpowiadającego za jej marketing.

Ważnym elementem działań marketingowych wokół Alaskan Truck Simulator jest współpraca z partnerami zewnętrznymi. Studio nawiązało relację z Iwoną Blecharczyk, jedną z najpopularniejszych na świecie kobiet kierujących ciężarówkami na międzynarodowych trasach (również na północy Ameryki). Z influencerką, którą obserwuje ponad 400 tys. osób na Facebooku, Spółka przygotowuje serię filmów traktujących o realiach truckerów na drogach Alaski i świata.

Zapowiedź serii z Iwoną Blecharczyk: https://youtu.be/Zf-d6SwpJuQ

Road Studio buduje także współpracę z markami sprzętu wykorzystywanego przez prawdziwych truckerów. Podpisana została umowa z Xblitz, producentem popularnych kamer oraz akcesoriów samochodowych, zaś na etapie finalizacji są ustalenia m.in. z producentami naczep i przyczep, a także autorami radia społeczności skupionej wokół symulatorów różnego typu pojazdów.

– Relacje z takimi podmiotami to nie tylko atrakcja dla graczy, którzy mogą poczuć się jak w prawdziwym świecie, ale również ogromna korzyść dla samych developerów. Utrzymujemy kontakt z osobami, które albo projektują prawdziwy sprzęt wykorzystywany przez truckerów, albo z tego sprzętu korzystają. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadbać o detale takie jak różnica w wyposażeniu wnętrza kabiny kierowcy na Alasce, która wygląda inaczej niż kabina ciężarówki jeżdżącej po drogach mniej wysuniętych na północ Ameryki. Myślę, że nasz poziom realizmu docenią najbardziej zaangażowani fani zawodu truckera – mówi Tomasz Węgliński, Head of Production Road Studio.

XTB

Datę premiery Alaskan Truck Simulator Road Studio szacuje na trzeci lub czwarty kwartał, na co wpływ mają nie tylko kwestie produkcyjne, ale także wybór okna premierowego optymalnego pod kątem konkurencyjnych premier.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złoty kurs | kurs pln | Dolar nowozelandzki | pkp cargo kurs akcji | comarch giełda | rynek kryptowalut | kernel gpw |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here