Naga MarketsRN Work Service wydała zgodę na sprzedaż spółek zależnych za 29,2 mln złRada nadzorcza Work Service zatwierdziła sprzedaż spółek zależnych Work Service – Work Service Czech, Work Service Slovakia – na rzecz GI International za kwotę 29,2 mln zł, podała spółka.

Finax

Work Service zatwierdziło sprzedaż swoich spółek zależnych

“Zarząd spółki Work Service […] informuje że w dniu dzisiejszym rada nadzorcza emitenta wyraziła zgodę na realizację przez emitenta transakcji polegających na sprzedaży wszystkich udziałów spółek zależnych emitenta tj. Work Service Czech oraz Work Service Slovakia na rzecz GI International SRL (której całkowitym właścicielem jest Gi Group z siedzibą w Mediolanie)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rada nadzorcza zaakceptowała kluczowe warunki sprzedaży, w szczególności ustalenie ceny sprzedaży udziałów powyższych spółek zależnych na łączną kwotę 29 200 000 zł, której płatność może nastąpić gotówką lub w drodze potrącenia wierzytelności emitenta względem GI International lub poprzez rozliczenie części kwoty gotówką oraz pozostałej kwoty w drodze potrącenia, podano również.

W listopadzie ub.r. akcjonariusze Work Service zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 28 205 128 nowych akcji skierowanej wyłącznie do Gi International.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here