Naga Markets

Ripple (XRP) wyprzedzi inne kryptowaluty dzięki przejrzystości - Uważa prezes Brad GarlinghouseGłośny upadek firmy Terra po raz kolejny zwraca uwagę na konieczność regulacji kryptowalut. W wywiadzie, dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse przyznał, iż przejrzystość jest “krytyczna” w branży cyfrowych aktywów. Podał on również przykłady krajów z korzystniejszymi regulacjami dla rozwoju innowacji technologicznych, w tym Szwajcarię, Singapur, Wielką Brytanię i Japonię.

Notowania Ripple powstrzymują dalsze spadki. Prezes przedstawia aktywo na WEF

Brad Garlinghouse zapytany podczas Światowego Forum Ekonomicznego(WEF) o stablecoina Tether stwierdził, iż aktualnie cała branża powinna być bardziej przejrzysta.Od dawna wraz z całą społecznością Ripple, staraliśmy się dawać przykład transparentności. Naprawdę staraliśmy się zachowywać jak dorośli na rynku kryptowalut – mówi.

CEO Ripple podkreślił, iż przybył na Światowe Forum Ekonomiczne by móc przedstawić technologię Ripple politykom z całego świata, zapewniając o jej perspektywach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Spytany o trwającą korektę na rynku cyfrowych walut, dyrektor generalny Ripple stwierdził, iż Bitcoin pomimo obecnej sytuacji nadal jest notowany o wiele wyżej niż dwa lata temu.
Jego zdaniem to właśnie stablecoiny były głównym niedźwiedzim katalizatorem ostatnich zawirowań na rynku.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

NED

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy

Strach i spowodowany nim ruch na rynku cyfrowych aktywów, doprowadził kryptowalutę LUNA i powiązany z nią stablecoin UST do bankructwa, mimo iż aktywa te jeszcze do niedawna zajmowały wysokie miejsce wśród największych projektów kryptograficznych.

Wykres UST/USD
Wykres UST/USD. Źródła: tradingview.com

Aktualnie jednak kurs UST spadł poniżej 1 dolara, a strach zepchnął kryptowalutę w okolice 0,08127 dolara. Dało to do myślenia nie tylko inwestorom, a również ministrom finansów oraz dyrektorom banków centralnych, którzy po ostatnim incydencie zaostrzyli swoje stanowiska.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs hrywny kantor | theppro co to jest | ciech akcje | waluty online | notowania allegro | dino akcje kupno | kursy ropy |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here