Naga Marketsmonety xrpPopularny w sieci trader Peter Brandt, który trafnie wskazał moment upadku bitcoina (BTC) w styczniu 2018 r., twierdzi, że cena kryptowaluty ripple (XRP) wkrótce „uderzy w stratosferę”. W ostatnim tweecie przekazał swoim 459,600 obserwującym, że XRP właśnie wszedł w ogromną zwyżkową tendencję po trzech latach konsolidacji. W poniedziałek kurs XRP rośnie ponad 2% do poziomu 1,38 USD.

  • XRP zyskuje na orzeczeniu SEC i szaleństwie tłumów
  • Odwrócona głowa z ramionami sugeruje, że ceny będą wyższe
  • Para XRP/BTC wykazuje silny sygnał kupna

Ripple: cena XRP może wzrosnąć o co najmniej 250%

XRP zyskuje na orzeczeniu SEC (US Securities and Exchange) i szaleństwie tłumów. Wzorzec formacji głowy z ramionami występuje na rynkach zbyt często, aby nie brać go pod uwagę i wielokrotnie się wypełnia. Ta odwrócona głowa z ramionami wskazywałyby, że ceny będą wyższe tj. nowe maksima wszechczasów na notowaniach ripple – napisał Peter Brandt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Źródło: Twitter/Peter Brandt

Jeśli XRP ma podążać za scenariuszem Brandta, może potencjalnie wzrosnąć o co najmniej 250% z obecnej wartości 1,02 USD w drodze do rekordowego poziomu 3,50 USD. Tweet weterana handlu na temat czwartej co do wielkości kryptowaluty nastąpił zaledwie kilka dni po tym, jak podkreślił, że para XRP/BTC wykazuje silny sygnał kupna.

Nazywa się to silnym punktem podparcia i może być to dość silny sygnał kupna pary XRP/BTC – podsumował.

Źródło: Twitter/Peter Brandt

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Kurs ripple (XRP) wystrzelił w kosmos na początku kwietnia

Notowania kryptowaluty ripple (XRP/USD) wzrosły w minionym tygodniu aż o 112% z poziomu 0,62 do niemal 1,50. Jest to zarazem najwyższy poziom od połowy stycznia 2018 roku, gdy wirtualna waluta pozostała pod wpływem silnej bessy po wcześniejszym osiągnięciu historycznego szczytu w okolicach 3,50.

Kurs XRPUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs XRPUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs wykres | kurs biomed lublin | giełda lotos | co to jest blika |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here