Naga MarketsRipple, startup w dziedzinie płatności kryptowalutowych nawiązał współpracę z Madonną w celu pozyskania funduszy dla sierot w afrykańskim kraju Malawi. Legendarna ikona popu ogłosiła poniedziałkową zbiórkę pieniędzy jako sposób na świętowanie swoich 60. urodzin. Wszystkie darowizny zostaną przekazane Raising Malawi, organizacji non-profit, którą w 2006 roku współzałożyła wraz z amerykańskim scenarzystą Michaelem Bergą, aby wesprzeć jej pracę w Domu Nadziei w Malawi.


Prawie milion dzieci w Malawi straciło jednego lub oboje rodziców z powodu HIV/AIDS, pozostawiając ich osieroconych lub bez opieki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mam obowiązek do zapewnienia dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji kochającego domu. Na moje urodziny nie mogę pomyśleć o lepszym prezencie niż połączenie mojej globalnej rodziny z tym pięknym krajem i dziećmi, które najbardziej potrzebują naszej pomocy. Każdy zebrany dolar sfinansuje bezpośrednio posiłki, szkoły, mundurki i służbę zdrowia. – napisała Madonna.

Eric van Miltenburg, starszy wiceprezes ds. operacji biznesowych Ripple, powiedział, że dobroczynność jest bardzo ważna:

“Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią niesamowitej pracy, jaką wykonuje Raising Malawi z jednymi z najbardziej potrzebujących dzieci na świecie i jesteśmy wdzięczni naszym inwestorom z firmy Sound Ventures za to, że przedstawili nam tę ważną sprawę.

Kampania, która rozpoczęła się 30 lipca i trwać będzie do 31 sierpnia, w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 27.500 dolarów od prawie 580 osób, co stanowi niemal połowę zakładanego celu w wysokości 60.000 dolarów. Dzięki wykorzystaniu narzędzi charytatywnych Facebooka, które nie pobierają żadnych opłat za przetwarzanie, każda darowizna w 100% przekazywana jest bezpośrednio potrzebującym w Malawi. Ponadto, warto zwrócić uwagę na fakt, iż wartość zebranych środków zostanie podwojona przez Ripple.

Przekaż datek

Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego Malawi jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie, a około 50 procent ludności żyje tam poniżej granicy ubóstwa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCD Projekt – regularne przepowiednie końca trendu
Następny artykułDM Vestor podniósł rekomendacje dla Banku Millennium
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here