Naga MarketsW momencie gdy Narodowy Bank Polski przyznaje się do finansowania kampanii przeciwko kryptowalutom, Saudi Arabian Monetary Authority wraz z Ripple informują o podjętej współpracy na rzecz unowocześnienia sektora bankowego Arabii Saudyjskiej. 


Ripple podpisało umowę z Saudi Arabian Monetary Authority (SAMA) w celu wsparcia sektora bankowego Królestwa Arabii Saudyjskiej w badaniach nad technologią płatności transgranicznych – czytamy w opublikowanej wczoraj wieczorem nocie prasowej Ripple.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka odpowiedzialna za trzeci pod względem kapitalizacji token na rynku ma zamiar wspierać arabski sektor bankowy w zaadaptowaniu swojego rozwiązania xCurrent w płatnościach międzynarodowych.

XRPUSD powoli nabiera wartości

XRPUSD dzięki TradingView

To będzie pierwszy tego typu program na świecie. Banki centralne coraz częściej wypowiadają się w kwestii kryptowalut i technologii blockchain. Nierzadko są to wypowiedzi krytyczne, choć zdarzają się również osoby takie jak Mark Carney, który kierując działaniami Bank of England pozostaje optymistycznie nastawiony do rewolucji w świecie finansów jaką jest blockchain. Dilip Rao, kierujący procesami innowacji w Ripple komentuje: SAMA jest pierwszym bankiem centralnym, który dostarczy krajowemu sektorowi bankowemu gotowych rozwiązań, które umożliwią natychmiastowe płatności za pomocą rozwiązań firmy Ripple opartych o technologię blockchain.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNie ma popytu na krypto-płatności
Następny artykułUSDCAD i korelacja z WTI
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here