Naga MarketsRipple opublikował rynkowy raport za trzeci kwartał 2018-go roku, z którego wynika, że w firma podwoiła przychody ze sprzedaży tokenów XRP w porównaniu z ubiegłym kwartałem.


Amerykańska firma technologiczna Ripple poinformowała, że ​​jej przychody ze sprzedaży tokenów XRP podwoiły się w trzecim kwartale w porównaniu z drugim kwartałem 2018 r., wynika z raportu kwartalnego spółki opublikowanego 25 października.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ripple w III kw. podwaja przychody ze sprzedaży

W Q3 2018 firma XRP Markets Report ujawniła, że ​​sprzedaż całkowita wyniosła 163,33 mln USD, czyli ponad dwukrotnie więcej niż 73,53 mln USD w poprzednim kwartale. Sprzedaż została rozdzielona pomiędzy Ripple i jej spółkę zależną XRP II, LLC, osiągając odpowiednio 65,27 mln USD i 98,06 mln USD przychodów.

zegarek xrpWielkość sprzedaży w trzecim kwartale reprezentuje 0,172 procent całkowitej ilości XRP w obrocie na całym świecie, podczas gdy w drugim kwartale liczba ta wynosiła 0,125. W trzecim kwartale Ripple wypuścił do obiegu 3 miliardy – 1 miliard każdego miesiąca – XRP z depozytu, podobnie jak w Q2. Ripple stwierdza w raporcie, że pozostałe 400 milionów XRP jest wykorzystywane na różne sposoby mające na celu wspieranie ekosystemu.

W ujęciu rok do roku, w tym samym kwartale 2017 r. XRP II, LLC sprzedał XRP o wartości 53,2 mln USD. W trzecim kwartale ubiegłego roku sprzedaż stanowiła 0,20 procent z łącznej wartości 16,50 miliardów dolarów w obrocie.

Ponadto firma Ripple zauważa, że ​​zmienność XRP była słaba przez większą część trzeciego kwartału 2018 r., przy czym odnotowano wzrost w ciągu ostatnich dwóch tygodni kwartału wraz ze wzrostem cen.

Interesującym faktem z raportu jest to, że przez większość trzeciego kwartału tego roku, giełdy zarejestrowane na Malcie przewodziły pod względem wielkości obrotów.

Zobacz również: Aresztowano sprawcę największego kryptowalutowego przestępstwa w Australii

bitbayW ciągu ostatnich sześciu miesięcy Malta zaproponowała szereg zasad, które tworzą jasne ramy prawne dla handlu aktywami cyfrowymi. Dodatkowo Malta pozwala międzynarodowym firmom płacić zaledwie 5 procent podatku dochodowego od osób prawnych. Premier dr Joseph Muscat nazwał kryptowaluty nieuchronną przyszłością pieniędzy. To doprowadziło do powstania wielu dużych firm kryptowalutowych, w tym Bitbay, Binance i OKEX Technology, przenoszących swoje operacje do śródziemnomorskiego wyspiarskiego kraju.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here