Naga MarketsRipple uruchamia „hub płynnościowy” dla firm finansowych. XRP bez reakcjiMiędzynarodowy fintech płatniczy i kryptowalutowy Ripple ogłosił we wtorek wprowadzenie nowej usługi skierowanej do firm finansowych, która pozwoli im oferować klientom handel kryptowalutami.

Ripple wdraża Liquidity Hub dla przedsiębiorstw przygotowując ich na kryptowalutową przyszłość

Ripple zaprezentowało usługę Liquidity Hub, mówiąc o “kryptowalutowej przyszłości”, w której każda firma będzie musiała mieć strategię dla aktywów kryptowalutowych.Nowa usługa będzie skierowana do klientów korporacyjnych, dając im dostęp do aktywów cyfrowych od wielu dostawców, takich jak giełdy, animatorzy rynku i pozagiełdowe biura handlowe. Usługa jest obecnie w fazie przedpremierowej i zostanie uruchomiona w 2022 roku.

Liquidity Hub będzie początkowo obsługiwał bitcoin, ethereum, litecoin, ethereum classic, bitcoin cash i xrp z różnym poziomem dostępności w zależności od lokalizacji geograficznej, zgodnie z ogłoszeniem.

Firma planuje rozszerzyć swoją ofertę aktywów kryptograficznych i włączyć inne tokeny, w tym NFT w przyszłości.

Dyrektor generalny RippleNet Asheesh Birla powiedział, że firma używa technologii pozyskiwania kryptowalut do wspierania swojego produktu On-Demand Liquidity (ODL) od prawie dwóch lat. Dodał, że “klienci chcieliby mieć dostęp do tego samego zaufanego punktu kompleksowej obsługi w zakresie kupna, sprzedaży i przechowywania aktywów kryptowalutowych, który napędzał naszą własną, szeroko zakrojoną pracę z instytucjami finansowymi.”

Pierwsza w Ameryce licencjonowana firma Bitcoin ATM, Coinme, jest pierwszym partnerem dla wersji alfa Liquidity Hub.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ripple jest zainteresowane również rynkiem DeFi, dalsze problemy prawne

Ripple zagłębia się także w DeFi, ogłaszając plany oferowania usług stakowania i inwestowania w kryptowaluty. Birla dodał, że logiczne jest, że klienci będą chcieli kolejnych generacji usług po zakupie i posiadaniu ethereum.

Fintech z siedzibą w San Francisco jest nadal uwikłana w trwającą bitwę z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w USA. W najnowszej aktualizacji, sędzia Sarah Netburn nakazała firmie znaleźć i przedstawić nagrania wideo i audio z jej wewnętrznych spotkań jako dowód w sprawie.

Regulator finansowy pozwał firmę Ripple i jej kierownictwo za rzekome pozyskanie ponad 1,3 miliarda dolarów poprzez niezarejestrowaną ofertę papierów wartościowych, za którą uważa emisję tokenów XRP.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here