Naga MarketsDyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse, mówi, że sieć XRP działa zgodnie z planem i nie ma sensu dziś zmieniać strategii firmy.

  • CEO Ripple potwierdza, że firma rozwija się zgodnie z jego planem.  
  • Był jednak krytykowany przez dziennikarza NYT za jego zbyt śmiałe prognozy rozwoju Ripple z 2018 r.

Ripple rozwija się dobrze

Garlinghouse, odpowiedział właściwie na krytykę ze strony dziennikarza technologicznego “New York Timesa”, Nathaniela Poppera. Wcześniej pojawiły się bowiem wiadomości o tym, że Santander Bank nadal waha się, czy użyć rodzimego tokena firmy XRP. Popper przypomniał Garlinghouse’owi jego wypowiedź ze stycznia 2018 r. dotyczącą banków „planujących użycie [tego] tokena XRP w najbliższej przyszłości”. Dodał, że „ludzie wykorzystali swoje oszczędności, aby zainwestować w XRP na podstawie wybiegających w przyszłość prognoz przedstawionych przez Brada Garlinghouse’a”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gdyby inwestorzy włożyli swoje pieniądze do XRP w dniu, w którym Brad Garlinghouse mówił o bankach planujących korzystać z XRP – i zachowali je do dziś – straciliby około 90 proc. swojej inwestycji – dodał dziennikarz.

„Ripple nie planuje “zresetować” naszej strategii”

W odpowiedzi Garlinghouse dał jasno do zrozumienia, że ​​wierzy, iż „wykorzystanie XRP do rozwiązania problemu o wartości 10 bilionów dolarów, takiego jak płatności transgraniczne, działa”.

Dyrektor generalny wyjaśnił dalej, że płynność na żądanie (ODL, dawniej xRapid) wyniosła ponad 2 miliardy dolarów w transakcjach od momentu uruchomienia sieci, powołując się na 11-krotny wzrost w pierwszej połowie 2020 r. w porównaniu z poprzednią pierwszą połową 2019 r.

Stąd jego zdaniem wszystko działa dobrze i nie ma sensu zmieniać strategii Ripple.

Wątek dyrektora generalnego na Twitterze szybko napuchł tweetami ze wsparciem od społeczności, a wielu użytkowników chwaliło go za przemyślaną odpowiedź. CryptoEri, zwolennik XRP, powiedział: – Cieszę się, że się wypowiedziałeś. To była właściwa postawa.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here