Naga MarketsRipple kryptowalutyJak donosi Reuters, Ripple kupiło akcje o wartości 30 milionów USD w spółce MoneyGram International Inc. Informacja została podana w poniedziałek, firma ma korzystać z kryptowaluty Ripple w zakresie płatności oraz rozliczeń walutowych.


Zobacz także: Kurs akcji KGHM mocno w górę, we wtorek spółka rośnie ponad 2%

Te artykuły również Cię zainteresują
Ripple kupuje udziały w MoneyGram warte $30 mln

Ripple kupił akcje MoneyGram za cenę 4,10 USD za akcję, co stanowi premię w wysokości około 183% w stosunku do poniedziałkowej ceny zamknięcia. Partnerstwo ma trwać początkowo przez dwa lata, jak mówi MoneyGram. Akcje MoneyGram rosną o 77% do 2,56 USD.

Jak mówi Prezes zarządu MoneyGram Alex Holmes: „Dzięki produktowi xRapid firmy Ripple będziemy mieli możliwość natychmiastowego rozliczania środków z dolarów amerykańskich do docelowych walut w trybie 24/7, co może zrewolucjonizować naszą działalność i radykalnie usprawnić zarządzanie globalną płynnością”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Ripple ma problem z pokonaniem oporu

Kurs XRPUSD ma wyraźny problem z wyjściem powyżej strefy oporowej, w ostatnim czasie 3 testy strefy 0,46 – 0,47 zakończyły się niepowodzeniem. Niemniej jeśli miejsce to zostanie pokonane, powinniśmy zobaczyć większy, silniejszy ruch w górę. Wsparciem pozostają okolice poziomu 0,3700.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here