Naga MarketsxrpNie od dziś wiadomo, że firma Ripple jest jedną z najcenniejszych prywatnych firm w Dolinie Krzemowej. Firma posiada 60% wszystkich tokenów kryptowaluty XRP, która obecnie jest trzecią pod względem wielkości kapitalizacji. Jak wynika z niedawno przeprowadzonej ankiety w rejonie zatoki San Francisco, pracownicy firmy Ripple należą do grona najbardziej zadowolonych.


Ripple: Aż 91% zadowolonych pracowników

san franciscoAnkieta została przygotowana przez firmę GPTW. Na liście najlepszych pracodawców wśród małych i średnich firm w rejonie zatoki Ripple znalazł się na 17 miejscu. Firma zatrudnia 255 pracowników w Stanach Zjednoczonych. Aż 91% z nich zaznaczyło, że Ripple to świetne miejsce pracy, a 95% ankietowanych twierdzi, że z dumą mówi znajomym gdzie pracują.

Z kolei 97% uczestników badania stwierdziło, że są gotowi poświęcić więcej czasu, aby wykonać swoje zadania, a 96% stwierdziło, że mogą wziąć czas wolny od pracy, gdy uważają to za konieczne. Natomiast 95% badanych ujawniło, że czuli się mile widziani, gdy dołączali do firmy. Spośród 35 najlepszych firm w zatoce tylko Ripple jest związany z technologią blockchain i cyfrowymi walutami.

Nigdy wcześniej nie byłem w firmie, w której każdy ma wyraźne poczucie misji i wspólny cel. To można poczuć od pierwszego dnia pracy. Uwielbiam też moich współpracowników, którzy sprawiają, że jestem szczęśliwy. Aż chce się codziennie przychodzić do pracy – powiedział jeden z pracowników.

Ankieta firmy GPTW objęła ponad 30 000 pracowników z San Francisco, którzy odpowiedzieli na ponad 60 pytań. Ankieta obejmowała takie aspekty jak: poziom zaufania pracowników, osiąganie pełnego potencjału w ramach swojej firmy, codzienne doświadczenie, wartość firmy, a także skuteczność liderów.

Zobacz również: Ripple i XRP to nie to samo – czy firma zdominuje globalny system płatności?

W ubiegłym miesiącu Yoshitaka Kitao, dyrektor generalny japońskiego giganta usług finansowych SBI Holdings, wytypował Ripple jako powód do optymizmu, co do przyszłości branży kryptowalut. Powiedział, że rzeczywiste zapotrzebowanie na XRP w transgranicznych przekazach pieniężnych i rozliczeniach rośnie i będzie nadal rosnąć.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here