Naga MarketsCoraz więcej firm z rynku kryptowalut zdaje sobie sprawę, że Wyoming jest lepszym miejscem niż Delaware ze względu na nasze przepisy przyjazne dla kryptowalut – powiedziała Caitlin Long. Okazuje się, że firma Ripple Labs, zajmująca się płatnościami opartymi na blockchainie, zarejestrowała się teraz właśnie w Wyoming.

  • Ripple Labs ma nowe biuro. Jest w stanie Wyoming.
  • Znawcy rynku kryptowalut podkreślają, że stan jest bardzo otwarty na cyfrowe waluty i nowe technologie.

Ripple w Wyoming

Zgodnie z dokumentacją Sekretarza Stanu Wyoming, status firmy Ripple Markets WY LLC jako firmy lokalnej jest oznaczony jako „aktywny”. Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wyoming zarejestrowany agent Ripple będzie miał siedzibę w Cheyenne.

Te artykuły również Cię zainteresują
Więcej firm kryptograficznych zdaje sobie sprawę, że Wyoming jest lepszym miejscem niż Delaware ze względu na nasze przepisy przyjazne dla kryptowalut – przekazała Caitlin Long na Twitterze.

Long jest dyrektorem generalnym banku cyfrowego Avanti Bank & Trust i jest związana z komitetem specjalnym ustawodawcy stanowego ds. technologii blockchain, technologii finansowej i innowacji cyfrowych. Powiedziała, że ​​firmy kryptowalutowe, takie jak Ripple, powinny rozważyć przeniesienie się do Wyoming, ponieważ stan nie ma żadnych podatków korporacyjnych ani franczyzowych, a kryptowaluty są zwolnione z podatku od nieruchomości i od sprzedaży.

Jak dodają media, główna siedziba Ripple nadal znajduje się w San Francisco. Jednak zarówno współzałożyciel spółki, Chris Larsen, jak i dyrektor generalny Brad Garlinghouse powiedzieli, że są niezadowoleni z o braku jasności przepisów dotyczących kryptowalut i blockchaina w Stanach Zjednoczonych.

KryptoDolina w USA

Wyoming staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych stanów USA dla firm kryptowalutowych i z rynku blockchaina. W zeszłym roku Rada Bankowa stanu Wyoming przyznała np. giełdzie kryptowalut Kraken statut do działania niejako jako bank. Dała też Avanti zielone światło na otrzymywanie i przechowywanie kryptowalut w podobny sposób.

W związku z zakupem Bitcoinów (BTC) za 1,5 miliarda dolarów przez Teslę na początku tego miesiąca, senator Lummis zaprosił dyrektora generalnego Elona Muska do rozważenia przeniesienia się do stanu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jons | kurs mercator | gielda komentarze | jsw giełda | pgnig gielda | mercator akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here