TMS


Zdaniem założyciela i prezesa deVere Group, to Ripple i stojąca za nim technologia, a nie sam Bitcoin, będzie w stanie „nawrócić kryptowalutowych cyników” przekonując ich do potencjału drzemiącego w rynku cyfrowych monet.

Komentarz pojawił się w momencie kiedy tokeny XRP notowały silną aprecjację dodają kolejne $62 miliardy do wartości rynkowej. Green, którego niezależna organizacja finansowa uruchomiła między innymi aplikację giełdową deVere Crypto, twierdzi:

„Po przegrzaniu rynku kryptowalutowego z końca ubiegłego roku – wynikającego głównie z manii Bitcoinowej i wypchnięciu ceny BTC ponad $19 tysięcy – miejsce miała silna, jednak naturalna korekta, która nie ominęła praktycznie żadnych z czołowych kryptowalut. Za nami jednak pierwszy kwartał i w kolejnych miesiącach sytuacja powinna być o wiele bardziej bycza”.

Tę ostatnią trajektorię rynku krypto giełdowego można przypisać faktowi, że inwestorzy instytucjonalni i detaliczni coraz częściej doceniają fundamenty, takie jak zapotrzebowanie na cyfrowe waluty w wieku nowinek technologicznych.

Green stwierdza, że kryptowaluty teraz naprawdę wchodzą w główny nurt. Ale wciąż jest kilku krytyków rewolucji krypto. Jest jednak przekonany, że technologia stojąca za Ripple pozwoli na „nawrócenie” krypto-cyników. “Wynika to przede wszystkim z wyraźnego nacisku firmy Ripple na integrację z bankami i innymi instytucjami finansowymi”

“Na przykład gigant bankowy Santander uruchomił niedawno usługę wymiany walut, która wykorzystuje technologię blockchain opracowaną przez Ripple do dokonywania przelewów międzynarodowych tego samego dnia. Podobno jest również w rozmowach z innymi ważnymi globalnymi bankami i grupami przekazującymi pieniądze, aby opracować podobne produkty. “Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here