Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki finału i meczu o 3 miejsce:


Od startu VI edycji, 96 zawodników rywalizowało przez 12 kolejnych tygodni. W wielkim finale stosunkiem 2:0, zwycięstwo w całym turnieju odnosi – Rexex!!!

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy udanej walki o obronę tytułu. Gratuluję oraz dziękuję także wszystkim zawodnikom za osiągnięte wyniki oraz podjęcie rywalizacji. Wstępnie zapraszam także na VII edycję Ligi Traderów.

W najbliższym czasie będziemy kontaktować się poprzez e-mail w celu wyboru i przekazania nagród i ustalenia adresów wysyłki.

Klasyfikacja obecnej oraz wcześniejszych edycji:

Po prawej stronie widnieje system punktacji. W ten sposób sumując wyniki graczy z wszystkich edycji powstaje ranking wszech czasów, który służy do ustalania koszyków przed losowaniem grup w kolejnej edycji. Ranking wszech czasów po VI edycjach Ligi Traderów:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w VI edycji Ligi Traderów, tworząc historię naszego konkursu. Przystępujemy do rozdania nagród – w najbliższych dniach skontaktujemy się z finałową 16-stką zawodników.

VI edycję uważam za zakończoną. Do zobaczenia w kolejnej edycji Ligi Traderów 🙂


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów byli:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSłaby raport z rynku pracy UK osłabia GBP
Następny artykułCzy dolar będzie się umacniał po decyzji i projekcjach FED ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here