Naga Markets

Rewolucyjny samochód prosto z Polski. Innowacyjna konstrukcja łączy zalety aut osobowych i motocykliTriggo jest to polska spółka technologiczna, która realizuje projekt polskiego samochodu elektrycznego dostosowanego do warunków miejskich. Polska konstrukcja posiada innowacyjne rozwiązania, która pozwalają jej „zmienić swoją szerokość”, dzięki czemu w razie potrzeby samochód może przeciskać się przez zakorkowane ulice jak motocykl, lub też zaparkować w bardzo wąskich miejscach parkingowych.Innowacyjny samochód z Polski

– Zbudowaliśmy pierwszy na świecie pojazd, który skutecznie łączy zalety (uwaga, zalety a nie wady) motocykla, takie jak możliwość pokonywania korków, możliwość parkowania praktycznie wszędzie z zaletami auta, takimi  jak bezpieczeństwo, komfort, praktyczność, niezależność od pogody. – wskazuje Rafał Budweil, CEO Triggo S.A.

– Swoje cechy Triggo zawdzięcza wyjątkowej, opatentowanej na całym świecie konstrukcji, w której ważnym elementem jest przednie zawieszenie o zmiennej geometrii. Nasze przednie zawieszenie robi się wąskie dla prędkości nie większych niż 35 km/h. To są rozsądne prędkości, przy których pokonując korek, nie zagrażamy ani sobie, ani innym. – dodaje także.

Jak wskazuje rozmówca Comparic24, w przypadku większych prędkości, gdzie potrzebujemy więcej stabilności i mamy jednocześnie więcej miejsca, przednie zawieszenie rozkłada się do szerokości typowej dla samochodu.

Należy wskazać, że pojazd posiada kabinę, więc nie straszne są mu warunki pogodowe. Znajdują się tam również wszelkie udogodnienia typowe dla samochodów, takie jak pasy bezpieczeństwa, czy też klimatyzacja.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator akcje | pkobp cena akcji | długoterminowa prognoza kursu forinta | echo investment akcje rekomendacje | amrest giełda | akcje xtb | giełda alior |

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs franka na wsparciu. CHF/PLN notowane w piątek przy 4,44 PLN
Następny artykułAkcje JSW wzrosły o 4,1 proc. GPW skończyła dzień w mieszanych nastrojach
Absolwent ekonomii oraz obecnie student Rynków Finansowych na Instytucie Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Studenckiego Instytutu Analiz Gospodarczych, zwycięzca ligi debat oksfordzkich i turnieju debat w stylu Lincoln-Douglas, autor publikacji naukowych o tematyce ekonomicznej i prelegent podczas akademickich konferencji naukowych. Aktywny uczestnik i współorganizator konferencji naukowej „Forum Rozwoju Ekonomicznego Polski” oraz wydarzenia „Tydzień Gospodarki Światowej”. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w sektorze bankowym. Laureat olimpiad z dziedzin takich jak historia i WOS. Kreator postaw obywatelskich i zwolennik podejścia fundamentalnego. Prywatnie miłośnik historii (w szczególności XX wieku), gier strategicznych i podróży do ciepłych państw południa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here