Naga MarketsDokonujesz wielu transakcji?

Nie masz czasu dla rodziny?

Gubisz się w nadmiarze informacji?

Trading pochłania cały Twój dzień?

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, nie musisz się już martwić, mamy narzędzie, na które czekałeś.

Analizator walutowy – oszczędzaj to co najcenniejsze – Czas !!!

Te artykuły również Cię zainteresują

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt.

Projekt polega na dostarczaniu zbiorczego zestawienia analiz i komentarzy jakie zostały opublikowane wczoraj popołudniu oraz w dniu dzisiejszym, w taki sposób aby gotowy raport docierał do odbiorcy codziennie przed publikacją danych z USA, czyli przeważnie przed godziną 14:30 lub 16:00.

Fragmenty Raportu Analizatora:

EUR/USD
GBP/USD:AUD/USD:


Pozostałe pary:Instrukcja czytania raportu:
Raport składa się z 5 par walutowych: EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD. EUR/JPY oraz USD/JPY. W pliku “Pozostałe pary” publikujemy spis analiz i komentarzy na temat pozostałych par walutowych wraz z odnośnikiem do źródła tekstu.

Wszelkie objaśnienia symboli występujących w raporcie, znajdziecie Państwo w instrukcji.

W najbliższym czasie z raportu zniknie kolumna z datami publikacji, a zamiast niej zostanie wprowadzona procentowa sprawdzalność danego źródła informacji. Myślę, że uczyni to raport jeszcze bogatszym i pozwoli oszczędzać czas potrzebny na podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Przy okazji publikacji jutrzejszego raportu Analizatora, napiszemy w jaki sposób uzyskać dostęp do tego narzędzia w przyszłości oraz podamy wszelkie szczegóły.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie Analizatora walutowego, proszę pytać e-mailowo lub na forum, adresy poniżej.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here