Naga Markets


Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut, zrobiło się głośno o możliwościach technologii blockchain. O tym, jak wielki potencjał ma zdecentralizowany system, będzie można dowiedzieć się podczas międzynarodowej konferencji Blockchain NeXt. Jej pierwsza odsłona będzie mieć miejsce już 21 czerwca w Warszawie. Portal Comparic.pl dolącza do grona partnerów medialnych wydarzenia!


Idea Konferencji

Pomysłodawcą i jednym z prelegentów konferencji Blockchain NeXt jest Mateusz Mach, polski przedsiębiorca, który został wyróżniony w prestiżowym rankingu Forbes 30 Under 30. Na cały projekt składają się spotkania w Warszawie, Berlinie, Dubaju i Hongkongu, a ich celem jest zaprezentowanie możliwości technologii blockchain, zwiększenie świadomości o korzyściach wynikających z jej zastosowania. Podczas jednodniowych konferencji networkingowych uczestniczy przede wszystkim skupią się na możliwościach wdrożenia blockchaina w różnych sektorach gospodarki, administracji rządowej, bankowości, służbie zdrowia, handlu, a także edukacji czy kulturze. Blockchain NeXt jest pierwszym projektem o globalnym zasięgu, który łączy w sobie zarówno zdobywanie wiedzy, jak i rozwijanie start-upów związanych z technologią. Konferencje będą niezwykłą możliwością zarówno dla osób rozwijających przedsięwzięcia oparte na blockchainie, jak i inwestorów, którzy poszukują ciekawych i przyszłościowych projektów.

Nie tylko teoria

Każde spotkanie, zorganizowane w ramach Blockchain NeXt, jest podzielone na kilka etapów. Pierwszym będą wykłady, dzięki którym można zdobyć wiedzę o zdecentralizowanym systemie Blockchain i sposobach, w jaki już wykorzystuje się tę technologię na całym świecie. W tych kwestiach wypowiedzą się eksperci z poszczególnych branż, którzy są zaangażowani w realizację projektów wykorzystujących blockchaina (przedstawimy ich w kolejnych artykułach). Aby połączyć wiedzę z praktyką, organizatorzy przygotowali również warsztaty, a z myślą o wspieraniu najlepszych start-upów związanych z technologią, odbędzie się ICO Pitch Competition. Dzięki niemu młodzi przedsiębiorcy będą mieli możliwość przedstawienia swoich pomysłów inwestorom i specjalistom z branży nowoczesnych technologii.

Konferencja Blockchain NeXt odbędzie się 21 czerwca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wszystkie informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie Blockchainext.ioCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here