Naga MarketsRevolut wprowadził na polski rynek ofertę depozytowo-kredytową Revolut BankuRevolut wprowadził na polski rynek ofertę depozytowo-kredytową banku Revolut Bank, podała spółka. Klienci Revolut Bank mogą zgłaszać swoje zainteresowanie kredytem lub kartą kredytową bezpośrednio z poziomu aplikacji.”Pożyczanie pieniędzy powinno być przejrzyste i proste. Tak jak w przypadku innych usług Revolut, w pierwszej kolejności myślimy o potrzebach klienta, a następnie staramy się dostarczyć mu zupełnie nowe wrażenia użytkowe w zakresie finansów osobistych” – powiedział CEO w Revolut Bank Virgilijus Mirkes, cytowany w komunikacie.

Revolut przyzna kredyty i karty kredytowe ograniczonej grupie klientów

By zacząć korzystać z produktów kredytowych, klienci Revolut Bank muszą pobrać najnowszą wersję aplikacji Revolut. Obecnie trwa pilotaż, w trakcie którego Revolut przyzna kredyty i karty kredytowe ograniczonej grupie klientów. Pozostali klienci mogą zgłosić swoje zainteresowanie usługą, klikając baner w aplikacji, i otrzymać powiadomienie, gdy tylko pojawi się możliwość aplikowania o kredyt, wskazano również.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Revolut rozwiązuje realne codzienne problemy naszych klientów, pomagamy im zarządzać finansami, oferujemy innowacyjne produkty finansowe. Wprowadzenie na rynek oferty kredytowej to kolejny krok w naszej misji stworzenia najbardziej przyjaznego klientom banku w Europie” – dodał Mirkes.

Revolut powstał w 2015 roku. Obsługuje w Polsce ponad 1 mln klientów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here