Naga Markets

Starając się poszerzyć zakres swoich usług i chcąc przejąć część udziału w rynku turystycznym od Airbnb, Revolut zaprezentował dziś nową funkcję wynajmu domów wakacyjnych. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli rezerwować domy bezpośrednio przez aplikację Revolut, zarabiając przy tym równocześnie do czterech procent cashback.

Revolut staje w szranki z Airbnb

Wyceniany na 33 miliardy dolarów Revolut zaprezentował nową funkcję “Domy”, umożliwiającą użytkownikom aplikacji zarezerwować wymienione domy bezpośrednio przez aplikację Revolut i zarobić do czterech procent cashback w zależności od planów Revolut użytkownika.

Funkcja “Domy” będzie działać obok usług rezerwacji zakwaterowania Revolut Stays, która została uruchomiona w zeszłym roku, aby rzucić wyzwanie takim firmom jak Expedia i Booking, jak również usług turystycznych, takich jak ubezpieczenia podróży i wymiany walut.

Nowa oferta oznacza bezpośrednie wyzwanie dla Airbnb i sygnalizuje przyspieszenie ambicji firmy, aby osiągnąć tak zwany status “suparaplikacji” mogącej służyć jako punkt kompleksowej obsługi wszystkiego, czego potrzebują użytkownicy.

Szefowie Revolut przyznali, że ruch ten pozwoli firmie uwzględnić zmieniające się gusta w podróżowaniu.

– Jeśli chodzi o podróże, wiemy, że potrzeby naszych klientów zmieniają się coraz bardziej. Duże lub małe, budżetowe lub bougie, lokalne domy lub eleganckie hotele – nasi klienci chcą zarezerwować każdy rodzaj miejsca, wszystko w jednym miejscu – wskazał Christopher Guttridge, dyrektor generalny Lifestyle Products w Revolut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułUSD/JPY na nowych maksimach. Obawy o kolejną interwencję BoJ ustały, uważa UOB
Następny artykułKursy walut 19.10.2022 r. Dolar zyskuje dziś aż 6 groszy, euro i funt również rosną
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.

1 KOMENTARZ

  1. Jak już zakładacie Revoluta to skorzystajcie z promocji bo na start jest 120 zł za rejestrację i quizy. Odpowiedzi bez problemu znajdziecie w sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here