Naga MarketsKarta Revolut MasterCard

Londyńska firma technologiczna Revolut stanowiąca alternatywę dla bankowości mobilnej jest gotowa do ekspansji na Azję. Revolut zyskał już licencję od singapurskiego (MAS) oraz japońskiego regulatora (FSA).

Revolut oferuje użytkownikom przedpłaconą kartę debetową i konto do bieżących wydatków, ale także funkcje premium, gdzie znajdziemy m.in. możliwość handlu kryptowalutami.

Z dzisiejszego oświadczenia wynika, że start-up zamierza uruchomić swoją platformę w regionie Azji i Pacyfiku (APAC) w pierwszym kwartale 2019 r. Na główną siedzibę dla tego regionu wybrano Singapur.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

50 tysięcy osób w kolejce

CEO Revolut Nikolay Storonsky
CEO Revolut Nikolay Storonsky

“Jesteśmy przekonani, że Revolut będzie nadal motorem napędowym, gdy będziemy się rozwijać globalnie, rozwijając szereg nowych ekscytujących usług dla coraz szerszej rzeszy konsumentów w APAC” – przekonywał CEO Revolut, Nikolay Storonsky.

“To ogromny rynek i już widzimy ogromną liczbę osób potrzebujących naszego produktu.” Z danych podawanych przez firmę, ponad 50 000 osób w regionie APAC zapisało się na listę oczekujących do utworzenia konta.

Zobacz też: Revolut składa wniosek o licencję w Luksemburgu

Ponadto firma podjęła współpracę z bankiem centralnym Singapuru. Będzie doradzać w celu usprawnienia regulacji płatności w ramach jednego aktu prawnego. Revolut kooperuje również z japońska firmą e-commerce Rakuten, ubezpieczycielem nieruchomości Sompo Japan Insurance i drukarnią Toppan.

Dla przypomnienia, Revolut od pewnego czasu ma także swoją siedzibę w Polsce. Według danych z września br. ponad 200 tysięcy Polaków korzysta z usług Revolut.  W samym tylko sierpniu Polacy dokonali za pomocą Revolut transakcji na łączną kwotę 100 milionów euro.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here