Naga MarketsKarta Revolut
Karta Revolut MasterCard

Revolut, cyfrowa alternatywa dla tradycyjnych banków, która przyciągnęła ponad pięć milionów klientów w Wielkiej Brytanii i Europie, otworzyła w Australii zapisy na listę publicznej wersji beta liczącą 20 tysięcy osób.


Revolut w Australii

Firma zajmująca się transferem pieniędzy tworzy sklep w Melbourne, planując zatrudnić 30 pracowników do stopniowego wdrażania aplikacji do przelewów pieniężnych. Will Mahon-Heap, menedżer ds. ekspansji Apac w Revolut, mówi: “Najważniejsze jest, abyśmy przyjęli wymierne podejście. Początkowo wprowadzamy na rynek australijski wiodący produkt  wymiany walut i zarządzania pieniędzmi, ale w przyszłości zajmiemy się rozszerzeniem naszej podstawowej oferty o konta biznesowe, giełdę kryptowalut, handel akcjami bez prowizji i karty metalowe.”

Zobacz też: Bitcoin (BTC) w okolicach 8300 USD po wpływach z Tether (USDT)

Od momentu wprowadzenia na rynek Revolut przetworzył ponad 50 miliardów dolarów transakcji dla klientów w Wielkiej Brytanii i Europie. Firma pozyskała ponad 336 milionów dolarów dofinansowania i może pochwalić się obecną wyceną w wysokości 1,7 miliarda dolarów. Revolut postawił sobie za cel globalną ekspansję, niedawno rozpoczynając działania  w Rosji i zabiegając o licencje na przelewy w Singapurze oraz Japonii.

Szukasz regulowanego brokera (ASIC oraz CySEC) z niskimi spreadami? Być może oferta brokera Royal, partnera głównego kongresu InvestCuffs 2019 jest właśnie dla Ciebie! Spready od 0-pipsów i ponad 125 instrumentów>>

Automatyczna wymiana walut

W marcu br. Revolut poinformował o wdrożeniu nowej funkcji o nazwie “Wymiana Automatyczna”, która pozwala użytkownikom na natychmiastową wymianę funduszy, walut fiat lub kryptowalut po ustalonej cenie.

Nowa funkcjonalność aplikacji mobilnej Revolut przypomina trochę zlecenia oczekujące na platformie handlowej, gdzie również ustawiamy cenę po jakiej decydujemy się kupić dany walor, a następnie czekamy na zrealizowanie transakcji. Więcej na ten temat pod linkiem >>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here